Wpis z mikrobloga

Jak ja się cieszę że nie muszę już chodzić do szkoły. Często śni mi się że znowu jestem w szkole, egzaminy, prace domowe, awantury w domu. Ciągły stres i strach.
Zawsze gdy budzę się z tego snu, wtedy cieszę się, że to był tylko sen. Mimo że życie dorosłych nie jest kolorowe to jednak bym nigdy nie wrócił do szkoły. Gdybym się jutro obudził i musiałbym znów iść do gimnazjum to bym się rzucił pod pierwszy samochód jaki bym zobaczył.
Nigdy więcej.

#depresja #przegryw
  • 46
@Garztam: Nigdy nie rozumiałem tej fascynacji szkołą.

Szkoła:
Rówieśnicy mnie gnoją, w najlepszym przypadku tylko mnie wyzywają
Nauczyciele wymagają Bóg wie czego
Nauczyciele #!$%@? bo zarabiają tyle co sprzątacze bez podstawówki
Każdy uważa że ich przedmiot jest najważniejszy i oburza się gdy uczeń nie pasjonuje się budową komórki jajowej jeża
Za pracę w szkole nie dostaje się pieniędzy, ciągle jest się zależnym od rodziców
W szkole łażenie po salach, tłok, zaduch
@Garztam: Ja jebię. Szkoła i matura był stresem, ale w dorosłym życiu przyszły nieporównywalnie gorsze rzeczy. 7 lat po studiach, a częściej niż raz w miesiącu śni mi się, że jestem w liceum i mam coś niezaliczone bo nie chodziłem na lekcje i będzie lipa ze studiami, bo jak zaliczyć przedmiot na który nie odrobiłem żadnej pracy domowej i ani razu się nie pojawiłem. Jakimś cudem mam we łbie usrane, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Garztam: panie mi sie co jakis czas koszmar sni, ze wrocilem do podstawówki z kolegami, ale majac 30 lat bo jakies sprawdziany nam cofnęli xD i stoimy jak ten zjeby na dzwonek w kolejce równo z dzieciarnią, albo sali nie moge znaleźć i latam jak #!$%@? po szkole :x budzę się roztrzęsiony xD