Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #tor #mdma

Cześć Wykop! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakiś czas temu w Niemczech miałem przyjemność spróbować pierwszy raz w moim życiu tabletkę ecstasy (była to szara tabletka AMG). Doznania jakie towarzyszyły mi podczas tripu były cudowne, wszechobecna miłość, pragnienie bliskości z moją kobietą - sami wiecie jak to jest...

Jeśli chodzi o pixy w moim regionie nie ma tutaj nawet nad czym się rozczulać, bo jest to po prostu zwykłe g*wno które koło Emki nawet nie leżało...

Z racji tego, że nie jestem internetowym znawcą chciałbym zaczerpnąć od Was nieco informacji a mianowicie chciałbym zrobić małe zakupy na jednej stronie internetowej. Sęk w tym, że robię to 1wszy raz, i w miarę możliwiści chciałbym zrobić to w bezpieczny sposób. Chciałem kupić kilka sztuk Punishera od ConnectPL, ale totalnie nie wiem na jakiej stronie założyć "bezpiecznego" maila, jaki wybrać program do szyfrowania danych lub chociażby kupić e-walutę (do tej pory nie interesowałem się tym, więc miłoby było gdybyście napisali chociaż z czego Wy korzystacie). Oczywiście bez zbędnej napinki, czytałem kilka poradników (m.in naszego kolegi sebagohamalysz) jak to mniej więcej robić, jednak dalej nie kapuję pewnych rzeczy. Czym różni się portfel na giełdzie, od tego na własnym komputerze?

Zamówić przesyłkę na paczkomat, czy lepiej aby Pan listonosz mi ją dostarczył? Zdaje sobię sprawę, że może są to idiotyczne pytania, ale cenie sobie waszą wiedzę i mam nadzieję, że ktoś w prosty i przejrzysty sposób mi to wytłumaczy.

Liczę na Was!
  • 31
@mirek_kurna: No i po co wrzucasz mi definicje neuroplastyczności, skoro pytam o coś innego? XD
Jestem już dawno po anatomii i fizjologii układu nerwowego, wiem też doskonale jak działa emka. Dlatego czekam aż przedstawisz mi cokolwiek na poparcie swojej tezy, bo aktualnie po prostu #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MDMA w rekreacyjnych dawkach, nie jest w żaden sposób neurotoksyczne, badania wykazujące taką właściwość, były przeprowadzę na zwierzętach,
@Kieres: Poza tym czytaj ze zrozumieniem. Gdzie on napisał, że brał czyste MDMA? Albo ja gdzie to napisałem? Najpierw się zapoznaj ze składami setek różnych tabletek zanim zaczniesz się wymądrzać. I nie reklamuj gówna, że niby sto procent nieszkodliwe bo wychodzisz na debila, a jeszcze dodatkowo komuś zaszkodzisz bo przeczyta, że anatomię masz za sobą to na bank jesteś ekspert i jak taki ekspert jak ty, co piguł zjadł już pełno,
@mirek_kurna: Jak waliles po 2-3, kilka razy w tygodniu, to nic dziwnego, że sobie narobiłeś kuku, nawet piszesz teraz jak opóźniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nigdzie nie napisałem, że są nieszkodliwe, a jedynie, że nie są neurotoksyczne.
Widać, że tobie ostro zwoje popaliło, ale tak już jest, gdy idiota bawi się w narkotyki ¯_(ツ)_/¯
@Kieres: Jak nic dziwnego? Miało być nieszkodliwe sto procent, nie neurotoksyczne czyli nie uszkadza układu nerwowego, tak napisałeś. Ja też nie piszę o działaniu na wątrobę czy nerki, nie ja jestem idiotą tylko ty #!$%@? coś od rzeczy, chcesz się wykazać przed małolatami na wypoku mądrością ze szkoły, #!$%@?, mędrek się znalazł w okularach i z pryszczami. A gówno wiesz, pewnie nawet nie miałeś tego nigdy w ustach. Jakby było nieneurotoksyczne
@mirek_kurna: Jak waliles po 2-3, kilka razy w tygodniu, to nic dziwnego, że sobie narobiłeś kuku, nawet piszesz teraz jak opóźniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdzie nie napisałem, że są nieszkodliwe, a jedynie, że nie są neurotoksyczne.

Napisałbym to samo co @Kieres więc tylko go zacytuję.

@mirek_kurna: Nie odnoszę się do postu Opa, tylko do tych bzdur co wypisujesz. Żarłeś jakieś dziwne piguły, nie znając ich
@Jakis_Leszek: Masz multi? I jak napiszesz to samo innymi słowami, to jest lepiej? Jeszcze mi zacznij pisać o wiązaniach atomowych. Nie płaczę, nie straszę, mówię prawdę. Skąd wiesz co jest w pigule? Łazisz z testami do klubu?
Skąd wiesz co jest w pigule? Łazisz z testami do klubu?


@mirek_kurna: Nie łażę do klubów, są lepsze miejsca na stosowanie MDMA. Przecież testem możesz sprawdzić nawet w klubie, co stoi na przeszkodzie?
Kryształ jest bardziej legitny. Co nie zmienia faktu, ze warto też go sprawdzić testem:)

Niezależnie od tego czy to będą piguły, czy kryształ dawki o których pisałeś są ogromne.