Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #tor #mdma

Cześć Wykop! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakiś czas temu w Niemczech miałem przyjemność spróbować pierwszy raz w moim życiu tabletkę ecstasy (była to szara tabletka AMG). Doznania jakie towarzyszyły mi podczas tripu były cudowne, wszechobecna miłość, pragnienie bliskości z moją kobietą - sami wiecie jak to jest...

Jeśli chodzi o pixy w moim regionie nie ma tutaj nawet nad czym się rozczulać, bo jest to po prostu zwykłe g*wno które koło Emki nawet nie leżało...

Z racji tego, że nie jestem internetowym znawcą chciałbym zaczerpnąć od Was nieco informacji a mianowicie chciałbym zrobić małe zakupy na jednej stronie internetowej. Sęk w tym, że robię to 1wszy raz, i w miarę możliwiści chciałbym zrobić to w bezpieczny sposób. Chciałem kupić kilka sztuk Punishera od ConnectPL, ale totalnie nie wiem na jakiej stronie założyć "bezpiecznego" maila, jaki wybrać program do szyfrowania danych lub chociażby kupić e-walutę (do tej pory nie interesowałem się tym, więc miłoby było gdybyście napisali chociaż z czego Wy korzystacie). Oczywiście bez zbędnej napinki, czytałem kilka poradników (m.in naszego kolegi sebagohamalysz) jak to mniej więcej robić, jednak dalej nie kapuję pewnych rzeczy. Czym różni się portfel na giełdzie, od tego na własnym komputerze?

Zamówić przesyłkę na paczkomat, czy lepiej aby Pan listonosz mi ją dostarczył? Zdaje sobię sprawę, że może są to idiotyczne pytania, ale cenie sobie waszą wiedzę i mam nadzieję, że ktoś w prosty i przejrzysty sposób mi to wytłumaczy.

Liczę na Was!
  • 31
@misiek7530: Nie żryj dropsów, niszczą połączenia w mózgu. Szkoda zdrowia. Wiem po sobie, po takiej nocce na pigułach rano nei mogłęm się wysłowić poprawnie, słowa mi wywalało zamiast zamierzonych jakieś przypadkowe. Ścieżek nie było w neuronach bo popaliło, musiałem nowe wyrabiać. Nie żryj gówna. Zjedz grzyby albo już tej kokainy się nażryj.
@mirek_kurna I tak i nie. Częste branie tabsow faktycznie zryje ci głowę. Ja mam z tym styczność max raz na rok i starcza mi na rok. No ale to co mam zawsze jest z Holandii więc nie jest szemrane.

@misiek7350 ale że z neta? Jedz lepiej do NL, wejdź na dobre techno i tam sobie kup
@Jagoo: W sumie masz rację, ale nie dysponuje takim czasem abym mógł pojechać 1000km w jedną i 1000km w drugą stronę tylko po kilka piguł, a druga sprawa to możliwość kontroli przez Zoll czy innych Panów mundurowych. Nie jestem z policji, spokojnie, po prostu myślałem jak "ugryźć" ten temat
@Jagoo: Wiesz, generalnie mieszkałem jakiś czas w DE i jest coś takiego jak kontrola. Przypałowo jakby nie było jest w jednym i drugim przypadku ale tak jak napisałem wyżej nie mam na tyle wolnego czasu, żeby zrobić sobie wycieczkę do NL
@misiek7530 słowo klucz "dimension x", poszukaj link do tego. Więcej nie ma co tlumaczyc bo najlepiej jak sam do wszystkiego dojdziesz niż zeby ci wszystkie informacje na tacy podać, nie jest to takie trudne.
@Kieres: Proszę nie krytykować nie rozumiejąc o co mi chodzi. Mam znacznie większą wiedzę niż zerową, zeżarłem tego gówna troche i wiem o czym piszę. Mózg się psuje, słowa randomowo podrzuca bo nie może znaleźć wypalonej ścieżki w mózgu. Nie znasz się to nie krytykuj.
@Kieres: "Neuroplastyczność (plastyczność mózgu) – zdolność tkanki nerwowej do tworzenia nowych połączeń, mających na celu ich reorganizację, adaptację, zmienność i samonaprawę oraz procesy uczenia się i pamięci. Jest to powszechna cecha neuronów, występująca na wszystkich piętrach układu nerwowego."

Mózg tworzy połączenia, te połączenia nazywam ścieżkami, wiele narkotyków je niszczy, niektóre pozytywnie inne negatywnie. Takie DMTna przykład pozwala tworzyć obejścia dzięki czemu człowiek się odblokowuje niejako od niektórych czynności, np. boisz się