Wpis z mikrobloga

Mirki, przeglądając tag #diy i #stolarstwo postanowiłem pokazać swoje dzieło.
Miesiąc temu znalazłem sobie projekt stolika kawowego na Pintereście i moimi amatorskimi narzędziami (z lidla) i ręcyma zacząłem pracę.

Najpierw rozrysowałem sobie projekt. Miałem blat 65x90, który został mi po robieniu biurka. Zdecydowałem się na drewno z Castoramy w wymiarach 36x50. Niestety nie wiem, gdzie kupić ładniejsze drewno bez zabijania portfela. Zabrałem się do pracy i po miesiącu mam swój stolik. Ramę malowałem półmatową białą farbą, a blat olejowałem bezbarwnym olejem x2.

Oto efekt, czekam na wasze opinie, jakieś rady, może nowe pomysły. Chodzi mi po głowie jeszcze półka robiona z tego typu olejowanego drewna oraz może taka mała ława do przedpokoju by przysiąść przy zakładaniu butów. Chętnie nauczyłbym się jak wykonać łączenia, które potem można rozkręcić, stolik jest absolutnie nierozkręcalny ( wkręty, klej, plus kołki na dziurę po wkręcie wklejone i zeszlifowane).

Do tego z Pinteresta jeszcze brakuje trochę xD - https://pl.pinterest.com/pin/294704369351677073/
Pobierz Ruszylem_dupe - Mirki, przeglądając tag #diy i #stolarstwo postanowiłem pokazać swoje...
źródło: comment_wJTye0rNZxGvpXBFEIg89zodm3jw87c8.jpg
  • 50