Wpis z mikrobloga

@Tichler: można by tam wstawić pasek szkła takiego, jak na barierce ale teraz ciężko będzie to zamontować. Ogólnie ciężko będzie coś teraz wykombinować bo zostało to trochę spierdzielone - balustrada powinna być pomiędzy pionowymi profilami a nie od czoła, wtedy by nie było takiej szpary.
Jeszcze głową mi szybę rozbije i kosztów narobi


@Tichler: ta szyba jest wytrzymała, jak bombelkiem nie będziesz rzucał nie pęknie
natomiast relacja odwrotna nie jest taka pewna, tzn jak bombelek nogą wpadnie to może sobie buźkę odkształcić

chociaż należy pamiętać, że naczelne z wysokością sobie radzą i większość bombelków nie spada w przepaść
@Tichler: dzieciakowi nic się nie stanie o ile developer oddał barierkę zgodnie z normami :)

Jeżeli nie daje Ci to spać po nocach to: (tymczasowo np. na parę miesięcy) weź sztywny kawał materiału np. jakieś pleksi lub inny poliwęglan albo w ostateczności pozostałości po montowaniu paneli w mieszkaniu i trytytka i wioo jak jak na obrazku. Jak sensownie trytytką zepniesz to nie drgnie nawet o milimetr po zamontownaiu, a jak bez
geszue - @Tichler: dzieciakowi nic się nie stanie o ile developer oddał barierkę zgod...

źródło: comment_l2Oub51bRKt2Rk4LELIgHJ0srqowkDYf.jpg

Pobierz
@Tichler: Mogę opowiedzieć Ci anegdotkę dla rozluźnienia. Mam słup wysokiego napięcia na działce. Jak byłam mała powiedziałam, że jak będę duża na niego wejdę. Na wieść o moich planach i pomysłach, ojciec przesunął ogrodzenie tak, że słup jest poza ogrodzeniem jednocześnie tracąc dobre 0,5 m kilku działek po całej długości, a słup jeszcze głębiej wygradzając, żeby był kawałek za płotem. Jak teraz o tym pomyśle uważam, że musiał mnie bardzo kochać