Wpis z mikrobloga

Prymas Polak (na zdjęciu poniżej w kostiumie pracowniczym) wygłosił dość sensowne i koncyliacyjne przemówienie o potrzebie zgody i pokoju.
Efekt? Ból dupy katoli jakiego dawno nie widziałem w komentarzach.
Link dla koneserów
https://m.niezalezna.pl/285161-emocjonalny-apel-z-jasnej-gory-abp-wojciech-polak-zaprzestanmy-tych-bratobojczych-wasni

Próbka co lepszych kwików:

Księże arcybiskupie Polaku, lepiej było dla Ciebie kiedy milczałeś. Oczywiście brak Twojego stanowczego głosu poparcia dla Jego Ekscelencji Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego było dla nas katolików ogromnym bólem serca

To nie jest emocjonalny apel,to manifest lewackiego,liberalnego relatywisty.

To najbardziej bezbarwna postac kosciola w Polsce, nie wiem jak on mogl zostac prymasem.


Jak widać wytyczne z Moskwy wreszcie przyszły i ks. Paljak zabrał głos.

ks Pajlak xd

Ten polak to lewacki dywersant od lat wspierający i ochraniający lewackich wrogów Kościoła Katolickiego oraz pedofilii , wyznawców mamony i innych wyznań wśród duchownych KK !!!

To są słowa do szatana a nie modloncych się do Pana Boga i do Pani Matki Boskiej! Czy usłucha szatan Prymasa tego nie wiem!

Zero. Jesteśmy sami.


#bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpisu
movsd - Prymas Polak (na zdjęciu poniżej w kostiumie pracowniczym) wygłosił dość sens...

źródło: comment_ASslSmKEQCdXNpT5vUTF0sTS33qSWzU6.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@movsd: Przeczytałem cytaty z jego wypowiedzi i za co jest tak atakowany? Po przeglądnięciu komentarzy przeczytałem wypowiedź jeszcze raz i dalej nie mam pojęcia.
  • Odpowiedz
@Karbon315: Turbokatolicy są teraz na wojnie z gejami i spodziewali się mowy dopingującej do boju, a tu taki pacyfistyczny klops ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@movsd Bardzo w porządku ten Prymas. A ci ludzie z komentarzy żyją w jakimś matriksie: " tęczowi zaczną mu znanym z historii wzorem zarzynać kolegów i palić kościoły". Ciągle mam wrażenie, że ten pisowski ściek zawsze musi mieć jakiegoś wroga i czasem szuka na siłę wroga który będzie palić kościół, a sami to w właśnie teraz robią - palą kościół, w sensie społeczności i wspólnoty, bo kto chciałby z takimi ludźmi tworzyć
  • Odpowiedz
@ericflat: we mszy starego rytu w ogóle nie było znaku pokoju a konserwatyści utrzymują że skinienie głową czy podanie ręki podczas formułki nie ma żadnego znaczenia liturgicznego i można je pominąć.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: A moze po prostu z centrali przyszla nota nieco stawiajaca do pionu?
W sumie to zgryz z takim Jedraszewskim maja, bo beton i tak by trwal przy kosciele za to taki pacan powoduje ze ludzie z rigiczem coraz czesciej patrza krytycznie na ta zaklamana instytucje. No ale jak go tu teraz uciszyc aby betonu nie rozjuszyc?
  • Odpowiedz
@movsd: no przecież polski katolicyzm to nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem jako takim. Nawet papież to przecież lewacki zdrajca, pomiot szatana, a najlepszym papieżem byłby Terlikowski, Cejro albo Godek. A nie, czekaj, Godek nie...
  • Odpowiedz