Wpis z mikrobloga

Dostałem taką wiadomość od dziewczyny mojego "byłego przyjaciela" która ota ta samica odizolowała go od wszystkich rodziny, znajomych mnie między innymi, zryła mu bertet totalnie, nie miałem kontaktu z nim z 2 lata, tylko życzenia SMS. Toksyczne babsko... Jak jej kulturalnie #!$%@?ć?
#pytanie #zwiazki
pepe4wd - Dostałem taką wiadomość od dziewczyny mojego "byłego przyjaciela" która ota...

źródło: comment_TdFDID8qGYNA3Yz9D3OUl4wi8RPZ1rz2.jpg

Pobierz
  • 174
odpisz jej prawdę, że to przez nią, ze odizolowała go od znajomych, że podejmuje wszystkie decyzje za niego i że nawet TEGO #!$%@? smsa wysłała sama, za niego.


@illustratum-monachus: @pepe4wd: Najlepsze rozwiązanie. Ludzie BARDZO nie lubią takiej prawdy mówionej w twarz (no, nawet za pośrednictwem smsów czy czegokolwiek). Wszyscy #!$%@?ą się naokoło, żeby tylko kogoś nie urazić, a zwyczajnie prawda dotknie ją do żywego.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pepe4wd: powiedziałbym, że szkoda chłopa, ale sam to sobie na łeb sprowadził. Jo, 90% związków rozpoczyna się z pozycji deficytu. Oboje partnerów nie ma wartości w życiu i sensie stricte, wierząc, że partner tą wartość stworzy. Niestety tak nie jest. Niech ginie.