Wpis z mikrobloga

@KiraQueen: Ale to jest piękne myślenie konserw xD Rok 2077, ludzie są pół robotami, wszczepiają sobie mechaniczne kończyny oraz modyfikują ciało na różne sposoby, ale nie możliwe jest by istniały osoby transseksualne XD
  • Odpowiedz
@KiraQueen: Wiesz tak naprawdę nikt nie daje chyba #!$%@? czy tam będzie opcja trans czy nie. Tzn. tak naprawdę to opcji trans nie ma, bo z tego co rozumiem wstępnie była kobieta/mężczyzna a teraz wybierasz typ budowy/ton głosu/etc - czyli możesz mieć kobietę z męskim głosem itp. Raczej chodzi tutaj o długą historię tego co się dzieje z grami gdzie wydawcy ulegają krzykom lewicowego plebsu. Najczęściej żąda się jakichś zmian żeby
  • Odpowiedz
@KiraQueen: sugerowanie że jakiekolwiek korporacje dają #!$%@? o zboczeńców i samozwańczych mutantów a nie podkręcają sobie zasięg klientów i dobry PR
polack i tak zje nawet gówno bo wiadomo że polska duma cd projekt POLSKA GRA TO TRZEBA ZAGRAĆ NAJLEPSZA
pluje na cybergówno i wiedźgówno więc mnie to nie dotyczy a żeby skrzeczeć o to że w grze o przyszłości będzie można być tylko tranzystorem jakoś mnie w ogóle nie zaskoczyło
  • Odpowiedz
tu bardziej chodzi o podejście cd projekt, który ugina się pod naciskami grupki sjw


@ButtHurtAlert: XDDDDD zawsze bawił mnie argument konserw, że niby chodzi o zgodność historyczną i np. żołnierz-baba jest po prostu niezgodny z prawdą.

Teraz, gdy ta sama osoba czeka na transhumanistyczny lore i jednocześnie oburza się na transeksualizm, jest nie tylko dzbanem, ale też hipokrytą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KiraQueen: ja będę grał typową feminazistką. Gruba baba z dużymi cyckami, z wąsem, brodą, różowymi włosami i męskim głosem. Typowa feminazistka ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz