Wpis z mikrobloga

Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będącej w związkach. Nie wiem czy nie jesteśmy z żoną jacyś uzależnieni gdy zadaję to pytanie znajomym to odpowiedzi raczej oscylują od kilku razy w miesiącu do kilku razy w roku co mnie szokuje. Gdy jesteśmy zdrowi, w pełni sił to przynajmniej dwa razy dziennie a jesteśmy 10 lat po ślubie, teraz na urlopie to praktycznie od rana nie wychodzimy z łóżka, tylko po kawę i prysznic. Biorę antydepresanty i mam słabsze libido przez co średni stosunek trwa od 30 do 60 min. W sumie to takie uzależnienie mi nie przeszkadza ale chciałbym wiedzieć jak to wygląda u was
#pytanie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
C.....y - Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będą...

źródło: comment_rdWqvjOqgG6LxjjJM0RwLS2Sf2IOezWJ.jpg

Pobierz
  • 278
  • Odpowiedz
mam słabsze libido przez co średni stosunek trwa od 30 do 60 min

@ChcePascLamy: oczywiście liczyć rozpoczynasz od momentu w którym pomyślałeś o tym, że może byłby seks? ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Przypominam, że średni czas, który ludzie spędzają na uprawianiu seksu, to 3-7 minut, niewielu ludzi uprawia seks przez dłużej niż 12 minut.
  • Odpowiedz
@ChcePascLamy

Zawsze mnie zastanawiaja takie wpisy

Czy macie jakieś hobby, zainteresowania?
Czy pracujecie?
Jak wygląda wasz plan dnia?

Ruchanie na okrągło zajmuje sporo czasu więc zastanawiam się jaki tryb zycia maja takie osoby
  • Odpowiedz
  • 18
. Przypominam, że średni czas, który ludzie spędzają na uprawianiu seksu, to 3-7 minut

@simperium Średni... czyli jak Twój i kilku innych trwa 10s a mój 30min to wtedy wychodzi taka średnia, nie uczyli na matematyce jak liczy się średnią ( ͡º ͜ʖ͡º)
Uprawiam seks niemal codziennie od 15lat, co nieco się nauczyłem ale fakt że bez prochów było max 20-30 min
  • Odpowiedz