Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, takie pytanie, bo nie wiem czy jest ze mną coś nie tak, czy może przedwcześnie zaczęłam zamieniać się w starą ciotkę. Jeżeli dziewczyna poznaje chłopaka na tinderze, po 4 dniach są "oficjalnie" razem, a po niecałym tygodniu mają za sobą pierwszy seks (na drugim spotkaniu, w aucie), to dziewczyna trochę się nie szanuje, czy może to już normalne?
#seks #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow
  • 26
@ristorante: Spokojnie, ja tylko pisze to co słyszę. Mi to lotto co kto robi w życiu. Każdy niech żyje tak jak chce dopóki mi nie wadzi albo dopóki to moja różowa nie jest onsem na tinderze. xD
@ruzowy_pasek: Wiesz co, nie wiem trudno mi coś powiedzieć. Zazwyczaj się mówi że to kobiety są tymi którym bardziej zależy na związku i takiej bliskości. Może ten koleś widzi to inaczej i szuka
Jeżeli dziewczyna poznaje chłopaka na tinderze, po 4 dniach są "oficjalnie" razem, a po niecałym tygodniu mają za sobą pierwszy seks (na drugim spotkaniu, w aucie), to dziewczyna trochę się nie szanuje, czy może to już normalne?


@ruzowy_pasek: A co to ma wspólnego z szanowaniem się lub nie?

Seks po kilku dniach to normalne. A "po 4 dniach oficjalne razem" to jakieś dziecinne.
@ruzowy_pasek: szanuje, nie szanuje. Jak typ ja kręci to i na pierwszym pójdzie do łóżka, kwestia homornow. Zawsze mam bekę jak ktoś mi mówi ze jego panna chce poczekać miesiąc, pół roku, rok bo nie wie czy chce To zrobić z tym typem po czym jakiś inny na pierwszym spotkaniu ja bolcuje, jak nie ma chemii odrazu to nie przyjdzie magicznie i przestań tracić czasu. Z jednym typem który ją kręci