Wpis z mikrobloga

Czy to normalne?
Doladowalem konto w orange, liczylem na bonus po doładowaniu w postaci darmowych mb.
Nie dostałem bo mialem włączona usługę " za darmo w orange"
Bylo to zapisane w regulaninie w tyn pakiecie. Czyli orange prowadzi politykę, że jeżeli chcemy skorzystać z jednej promocji, to musimu przeczytać 30 innuch regulaminow aby dowiedzieć się, czy ta promocja nas obowiązuje, zamiast samego regulaminu promocji?!
#orange #telefonia #operator #operatorkomorkowy.
#zart.
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prostymysliciel: a nie wystarczy po prostu sprawdzić jaka mamy taryfę? To że w jednej b. Popularnej mamy coś takiego nie znaczy że wszędzie. Taryfa Orange Yes też nie ma darmowego internetu po doładowaniu czy tzn że musi być wycofana?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prostymysliciel: dziwne, że ja ogarnąłem wszystkie wzajemne wykluczenia w 30 minut jak w maju przenosiłem numer. No, ale ja umiem czytać i rozumiem co czytam. A Ty nie umiesz i jeszcze masz pretensje o to do innych.
@prostymysliciel: Dodatkowo po wysłaniu sms w taryfie Free na Kartę powinieneś dostać smsa o treści: "Zlecenie wlaczenia "Za darmo w Orange" zostalo przyjete. Bonusy gigabajtow po kazdym doladowaniu zostana wylaczone oraz bezpowrotnie utracisz zgromadzone już gigabajty ([XXX] GB). Odpisz REZ w ciagu 15 min aby anulowac zlecenie."