Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobra pierwszy dzień w #licbaza . Moja klasa 25 dziewczyn i 3 chłopaków. Dzisiaj jako pierwszy spotkałem się pod szkołą z typiarami , wymieniłem z nimi może maks 4-5 zdań. Potem przyszedł jeden koleś (siedzę z nim w ławce , skumałem się z nim jakoś ) a potem jak przychodziła reszta dziewczyn to #!$%@? czułem się jak powietrze trochę z tym kolesiem , znaczy one wymieniły parę zdań z nim jak ze mną ale potem totalna wyjebka na nas . Wyszliśmy ze szkoły tak gdzieś koło 11:00 , one całą grupką gdzieś #!$%@?ły do knajpy ,a ze mną i z tym kolesiem z ławki się nawet nie pożegnały , więc jak odeszły , to doszliśmy razem do wniosku ,że mają kompletnie wyjebke na mnie i niego . #!$%@? nie chce być traktowany jako powietrze przez kolejne 3 lata . Trochę #przegryw i zrobiło mi się smutno , ale uj , jakoś będzie . Trzymajcie w kciuki , żebym się jakoś zintegrował z resztą .

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 16
PijanaMurzynka: Licealistki to pukają 25 latki, sam byłem niewidzialny jak miałem 16 lat dla dziewczyn teraz jestem przed 30 i mi 18 latki bez problemu wskakują na bolca niewiele musze robić
Polecam się wziąć za naukę młody chłopak powinien się uczyć żeby profity zbierać 10 lat później
Dla rówieśniczek jesteście hehe niedojrzali
Głupie cipy, lampucery myślą, że jak wyrosły im cycki i starszy może im wsadzić między nogi to są uu
PotężnyŻul: > Po 20 sobie odbijesz
#!$%@?, jak ktoś w wieku nastu lat był przegrywem, w wiek 20 lat wkroczył bez żadnych pozytywnych doświadczeń i co najważniejsze wyrobionego social skilla, to nastoletnie szlaufy nagle nie zaczną mu wskakiwac na bolca. Niech lepiej w wieku 18 lat idzie na divy, a takie rady zeby sie uczyć to sobie wsadz w dupe.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua