Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Wyklepie się? #motoryzacja
A tak serio dobrze że nic więcej się nie stało tylko moje auto ucierpiało. Teraz pytanie chyba retoryczne trochę, na żyletki się nadaje czy może szukać kogoś żeby sprawdził co się z tego jeszcze nadaje?
#kielce ma ktoś jakiegoś znajomego mechanika co by mógł zobaczyć czy już złom?

źródło: comment_pl9enULwkjYc42nCv03RuhiuMPBlpyN5.jpg
  • 57
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@panzerschokolade: @Bodzias1844: @FulTun: ogólnie auto utrzymane w dobrym stanie, tylko by mi się przydał jakiś znawca czy warto to robić, bo nie mam teraz żadnego pomysłu, albo sprzedać na części co się nadaje.
@cyckonauta: tak.
@JaTuNowy: nie ma co opowiadać, mózg mi się zawiesił nie wiem na czym ale nie wyrobił bym z zatrzymaniem się żeby nie uderzyć z przodu w samochód, z lewej było wolne to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ozor: @wqdqweff: nie był gruz, bardzo dobrze mechanicznie utrzymany. Jak by nie moja wina to by jeździł jeszcze dobre że 2 lata aż bym go wymienił jak zamierzałem. Ale samochód naprawdę zadbany, jak tylko coś się z nim działo było naprawiane.
Bardzo dobry i wygodny samochód jak jest w dobrym stanie, a że tanio idzie kupić zajeżdżonego i nadal takie jeżdżą to inna sprawa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@swat91: więc jestem sławny ( )
A tak serio dobrze że tylko na rozbitym samochodzie się skończyło. Wszyscy cali i to jest najważniejsze.
Teraz kwestia co z tym szeptem dalej zrobić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hoszin: Części około 1.5- 2k. Szukać od razu w kolorze. Do tego robocizna ale nie jest to jakaś trudna robota, raczej montaż elementów. Chcesz to rób.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rvva1: może i bym chciał tylko teraz kwesta znaleźć mechanika do tego bo ja nie mam warunków żeby cokolwiek zrobić przy samochodzie.
@hoszin Pytanie jaki przebieg, wyposażenie, czy miałeś jakąś rdzę, gaz itd. Za 10k zł idzie taką fajną wyrwać, nawet z @fbkq znaleźliśmy fajną i zadbaną 2.8 z gazem za 10 tysięcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kejran: bez gazu, przebiegł niby ok 270k ale raczej jak z Niemiec przyjechała to była kręcona,rdzy troszkę na tylnej klapie i w paru miejscach przy drzwiach. Zadbana wszystko było zrobione jakieś 2,5 lat temu dałem ok 8k ale po znajomości i wiedziałem że wszystko ok. Szukam może do piątku kogoś ogarnę kto mi obejrzy i doradzi co robić.
@hoszin Jak dla mnie to tak średnio, jak nic poważnego nie jebło(choć widać, że np prawy fartuch nieźle oberwał) to wyjdzie na równo jakby kupił coś takiego używanego w podobnym roku, stanie i przebiegu.
LOL jechałem do pracy i w głowę zachodziłem jak to możliwe ale wcześniej przez kilka lat innych cudów się naoglądałem i zrezygnowałem jednak z dalszego zastanawiania...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirekzkolega: dokładnie przypadkowa, szukałem samochodu a kolega sprzedawał, wiedziałem że zadbany i wszystko zrobione. Poprosi dostałem ofertę na dobry samochód w małych pieniądzach, i nie patrzyłem jaka marka bardziej mi o źródło chodziło czy ktoś sprawdzony i zadbane auto.
@hoszin zależy czy podłużnice proste i jaki przebieg i czy coś z tyłu do zrobienia jest. Koszt przodu to gdzieś 2-5 k
Jak tył cały i poduchy nie wybiły to się opłaca robić chyba że silnik szrot