Wpis z mikrobloga

  • 2
@hoszin o proszę to Ty byłeś w lokalnych wiadomościach. "" BMW z dużą prędkością uderzyło w bariery energochłonne. Ogromne korki ""( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@swat91: więc jestem sławny ( )
A tak serio dobrze że tylko na rozbitym samochodzie się skończyło. Wszyscy cali i to jest najważniejsze.
Teraz kwestia co z tym szeptem dalej zrobić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hoszin: Części około 1.5- 2k. Szukać od razu w kolorze. Do tego robocizna ale nie jest to jakaś trudna robota, raczej montaż elementów. Chcesz to rób.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rvva1: może i bym chciał tylko teraz kwesta znaleźć mechanika do tego bo ja nie mam warunków żeby cokolwiek zrobić przy samochodzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@hoszin Pytanie jaki przebieg, wyposażenie, czy miałeś jakąś rdzę, gaz itd. Za 10k zł idzie taką fajną wyrwać, nawet z @fbkq znaleźliśmy fajną i zadbaną 2.8 z gazem za 10 tysięcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@hoszin raczej sie nie opłaca. Zalezy jakie "obrazenia wewnetrzne" jesli to jakas v8 i nie uszkodziłeś nic ważnego, to moze sie opłaci robic. Trudno ocenic po zdjeciu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kejran: bez gazu, przebiegł niby ok 270k ale raczej jak z Niemiec przyjechała to była kręcona,rdzy troszkę na tylnej klapie i w paru miejscach przy drzwiach. Zadbana wszystko było zrobione jakieś 2,5 lat temu dałem ok 8k ale po znajomości i wiedziałem że wszystko ok. Szukam może do piątku kogoś ogarnę kto mi obejrzy i doradzi co robić.
  • Odpowiedz
  • 0
@hoszin potwierdzam, za 10k kupisz 2.8 z gazem które będzie jeździć i jeździć i można kupić w naprawdę dobrym stanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@hoszin Jak dla mnie to tak średnio, jak nic poważnego nie jebło(choć widać, że np prawy fartuch nieźle oberwał) to wyjdzie na równo jakby kupił coś takiego używanego w podobnym roku, stanie i przebiegu.
  • Odpowiedz
LOL jechałem do pracy i w głowę zachodziłem jak to możliwe ale wcześniej przez kilka lat innych cudów się naoglądałem i zrezygnowałem jednak z dalszego zastanawiania...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirekzkolega: dokładnie przypadkowa, szukałem samochodu a kolega sprzedawał, wiedziałem że zadbany i wszystko zrobione. Poprosi dostałem ofertę na dobry samochód w małych pieniądzach, i nie patrzyłem jaka marka bardziej mi o źródło chodziło czy ktoś sprawdzony i zadbane auto.
  • Odpowiedz