Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
zna ktoś lub poleci serwis smartfonów do Samsungana na terenie Łodzi? Padł kompletnie i nie chce się naładować. Na stronie samsunga są dwa: jeden w manu (tam nie pójdę bo pewnie cena mnie zmiecie, drugi jest na Piotrkowskiej 103/105).

PS.: wie ktoś może dlaczego nie chciał się ładować (tzn pokazywało że ładuje, ale procenty cały czas spadały i koniec końców przestał działać)
#lodz #samsung
  • 4
  • Odpowiedz
@SayWhat: Note 3 LTE więc na bank nie na gwarancji bo ma 5 lat xD Ogólnie plan mam taki, że jak naprawa spowoduje, że stracę wszystkie dane to #!$%@? z tym telefonem, kupię sobie nowy. Jeśli serio mówisz że ogarnięty serwis to dzisiaj tam uderzam.
  • Odpowiedz
@lalek12: będę musiał bo byłem tam na pietrynie i gościu po kilkuminutowym sprawdzeniu powiedział że prawdopodobnie płyta główna (koszt 1k golda), bo na ładowarce serwisowej pokazywało że prąd podaje, ale telefon nie wstaje. Może da radę jakoś budżetowo to ogarnąć, bo najbardziej zależy mi na danych, które są na tym telefonie (mimo że nie są specjalnie jakoś super ważne, bardziej dla mnie tylko).
  • Odpowiedz