Wpis z mikrobloga

Rzygam już PiSem. Pracownik na minimalnej będzie kosztował pracodawcę prawie 5000 zł. Inne umowy oZUSują i taniej nikogo nie zatrudnisz. ZUS jakieś 2500 zł miesięcznie. Hajs pójdzie na czternastą emeryturę i dalszą rozbudowę socjalu. Przecież wystarczy iskra spowolnienia i jebnie ogrom firm w tym kraju lub inflacja jak w Wenezueli. Co gorsza PSL tylko czeka na propozycję koalicji PiS-PSL w sprawie zmiany konstytucji, Lewica zaciera ręce na ten socjalny program i razem z PiSem walczą o Trybunał Stanu dla Tuska, a PO-N zaczyna licytację na obietnice i dorzucają darmowy Internet i podobne idiotyzmy.

Rzygam też już społeczeństwem. Dlaczego? Bo JEDYNA partia która idzie do wyborów z JAKĄKOLWIEK INNĄ drogą gospodarczą w postaci obniżki podatków i zmniejszenia biurokracji jest uznawana za "za mało wolnościową", bo jest tam Braun z kretyńską (oczywiście!) wypowiedzią nt. homoseksualistów czy za to że w wyborach do PE była Godek. I nieistotne, że na listach mamy wielu libertarian, że większość jedynek to liberalna partia KORWiN, że nawet narodowców przekonano o istocie polityki gospodarczej i się w nią nie wtrącają, że to jedyna partia która ma szansę powiedzieć STOP temu zidioceniu i powstrzymać zwycięstwo PiS - bo sondaże pokazują, że PiS nie ma większości TYLKO gdy do Sejmu wejdzie Konfederacja.

Dalej więc w ramach rozpatrywania osobistych poglądów 5 z 900 kandydatów zgadzajcie się na doprowadzenie tego kraju do ruiny. I też wolałbym głosować na partię libertariańską, ale takiej nie ma i nigdy nie będzie. Ja poważnie zaczynam myśleć o emigracji, bo w mojej absolutnie mikro firmie zacznę niedługo płacić prawie 20 000 zł podatków MIESIĘCZNIE za sam fakt, że ją prowadzę... a Kaczyński już zapowiada, że dodatkowo chcą wyliczać ZUS od dochodu i dojadą mnie jeszcze bardziej niż 2500 zł bo zarobię cokolwiek więcej niż minimalna. No k****a mać!!!

Uratujmy ten kraj. Weźcie matkę, ojca, dziadka, babcię i kogo tam macie i nie pozwólcie zagłosować inaczej niż #konfederacja. Ja innego sposobu nie widzę. I naprawdę przeżyję, że Braun powie "Szczęść Boże" na mównicy sejmowej, o ile dzięki temu będę mógł żyć nadal z dziećmi w tym kraju (,)

#polityka #korwin #konfederacja #gorzkiezale
wojtas_mks - Rzygam już PiSem. Pracownik na minimalnej będzie kosztował pracodawcę pr...

źródło: comment_TFmMlixDuXKzCZv01uQq88ZGybzau5Vh.jpg

Pobierz
  • 106
@wojtas_mks: ja tam najbardziej lubię jak jak Korwin czy ktos z tych srodowisk powie, że z likwidujemy podatek/benefit X to zostanie w kieszeni Y zł.
Wtedy nagle wszyscy są ekonomistami, księgowymi, finansistami, że hehe, niemożliwe, liczby z dupy, a zabraknie na bombelki bla bla...

ale jak POPiSy i cala reszta rozdaje hajs to ze świecą szukać tych wszystkich ekspertów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

aha już nie wspominam,
ja tam najbardziej lubię jak jak Korwin czy ktos z tych srodowisk powie, że z likwidujemy podatek/benefit X to zostanie w kieszeni Y zł.

Wtedy nagle wszyscy są ekonomistami, księgowymi, finansistami, że hehe, niemożliwe, liczby z dupy, a zabraknie na bombelki bla bla...


@FantaZy: O, to to.

"Nie, nie można obniżyć VAT z realnej stawki 16,5% do 15%, bo to... (i tutaj szczegółowe wyliczenia czemu się nie da)".

W tym czasie
Konfederacja ma na sztandarach opuszczenie UE. Proszę bardzo, przymknijmy oko na zamordyzm światopoglądowy i skupmy się na gospodarce - jakie efekty będzie miał polexit dla naszych finansów?


@szejk_wojak: Narodowcy nie chcą opuszczenia UE, ale chcą, aby Polska była przygotowana na różne warianty biorąc pod uwagę stworzenie np. osobnej i bardziej ścisłej Unii wewnątrz obecnej UE. Tłumaczył to Winnicki (prezes RN). Natomiast pod kątem libertariańskim tłumaczył to Sośnierz (polecam wywiad Sośnierz vs
problemem nie jest Braun, a ogólnie kadry Konfederacji, a konretnie ich brak.


@stan-tookie-1: To ty chyba nie znasz kadr PiSu. Z mojego okręgu startuje kolega żony ze studiów, który przejechał 5 lat na trójkach bo całe dnie rozdawał ulotki Solidarnej Polski. Potem pracował w gabinecie politycznym PiS, nawet stamtąd go wyrzucili to zaraz został dyrektorem w jakimś urzędzie lokalnym, a teraz ma biorące miejsce do Sejmu xDDD Analogiczny syf w PO,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@wojtas_mks: Widzisz, problem polega na tym, że ludzie zwracają uwagę na jednostki, nie na partię jako całość. Włączą TVPiS i widzą, co obiecuje im Kaczyński, a Morawiecki mówi o wzroście gospodarczym i potem przebitka na ekspertów, którzy tylko to potwierdzają. A jak usłyszą o Korwinie czy Braunie, mają przed oczami kompletnych oszołomów, którzy mówią o czymś kompletnie "nierealnym" (moja ciocia machnęła ręką na obniżkę podatków, za pinćset plus żyje jej się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szejk_wojak: likwidacja państw narodowych, wspólna waluta, wspólne podatki, ogólna centralizcja i wpływanie na kraje członkowskie.

@wykopcjusz: Czyli zasadniczo jedyny sensowny kierunek w dobie globalizacji. Poza cwntralizacją oczywiście, bo centralizacja to zabójstwo dla gospodarki, ale likwidacja państw narodowych to konieczność. Ta drobnixa nie ma żadnych szans w obecnym świecie, a im bardziej gówniane państwo tym bardziej powinno mu zależeć na przyłączeniu się do większych. Jedyni którym to nie wyjdzie na dobre
No tak #!$%@? pretensje do nas ze nie chcemy głosować na Baruna i Godek a nie do tych geniuszy którzy ich wyciągnęli na listy i dalej śmią nazywać się wolnościowcami.


@Corranh: Pisałem właśnie o Tobie. Na Godek, Czerniaka i innych szurów nie zagłosujesz, bo oni nie startują z list Konfederacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po wyborach do PE im podziękowano i postawiono na niskie podatki, bezpieczeństwo energetyczne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@wojtas_mks: Ja już wyemigrowałem także zasadniczo różnica jest dla mnie taka że z "może wrócę" zmienię zdanię na "nigdy nie wrócę".

Coś o Braunie zapomniałeś skomentować. Głosowałem na Korwina kilka razy miko że to dzban, więcej nie zamierzam. To jakie towarzystwo mieni się wolnościowcami w tym kraju jest tylko symptomem jak bardzo to społeczeństwo jest #!$%@?.
Banda szutów, debili którzy myślą, że Polska może poradzić sobie poza UE,
i hipokrytów którzy
Banda szutów, debili którzy myślą, że Polska może poradzić sobie poza UE,


@Corranh: Polecam dyskusję Sośnierzów ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.youtube.com/watch?v=nZbncM2w9I0

Natomiast nikt wyjścia z UE w program Konfederacji do Sejmu nie wpisze.

Ja już wyemigrowałem także zasadniczo różnica jest dla mnie taka że z "może wrócę" zmienię zdanię na "nigdy nie wrócę".


@Corranh: Czyli zdecydowanie łatwiej ci oceniać i zapewne masz do tego większy dystans.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wojtas_mks: @wojtas_mks: Znam Mentzena. Jeden z nielicznych trzeźwo myślących w tym towarzystwie, ale jeśli chodzi o jego strategie polityczną to dokładnie to samo twierdził przed wyborami do parlame tu Europejskiego i mnie to nie przekonuje.
Mój głos w ten sposób stracił. Nienawidzę katotalibanu, gardzę Godek i każdym kto choćby poda jej rękę, a Brauna lubię słuchać ale uważam go za #!$%@? katotaliba, którego nie wolno dopuścić nawet w pobliże Sejmu.