Wpis z mikrobloga

Rzygam już PiSem. Pracownik na minimalnej będzie kosztował pracodawcę prawie 5000 zł. Inne umowy oZUSują i taniej nikogo nie zatrudnisz. ZUS jakieś 2500 zł miesięcznie. Hajs pójdzie na czternastą emeryturę i dalszą rozbudowę socjalu. Przecież wystarczy iskra spowolnienia i jebnie ogrom firm w tym kraju lub inflacja jak w Wenezueli. Co gorsza PSL tylko czeka na propozycję koalicji PiS-PSL w sprawie zmiany konstytucji, Lewica zaciera ręce na ten socjalny program i razem z PiSem walczą o Trybunał Stanu dla Tuska, a PO-N zaczyna licytację na obietnice i dorzucają darmowy Internet i podobne idiotyzmy.

Rzygam też już społeczeństwem. Dlaczego? Bo JEDYNA partia która idzie do wyborów z JAKĄKOLWIEK INNĄ drogą gospodarczą w postaci obniżki podatków i zmniejszenia biurokracji jest uznawana za "za mało wolnościową", bo jest tam Braun z kretyńską (oczywiście!) wypowiedzią nt. homoseksualistów czy za to że w wyborach do PE była Godek. I nieistotne, że na listach mamy wielu libertarian, że większość jedynek to liberalna partia KORWiN, że nawet narodowców przekonano o istocie polityki gospodarczej i się w nią nie wtrącają, że to jedyna partia która ma szansę powiedzieć STOP temu zidioceniu i powstrzymać zwycięstwo PiS - bo sondaże pokazują, że PiS nie ma większości TYLKO gdy do Sejmu wejdzie Konfederacja.

Dalej więc w ramach rozpatrywania osobistych poglądów 5 z 900 kandydatów zgadzajcie się na doprowadzenie tego kraju do ruiny. I też wolałbym głosować na partię libertariańską, ale takiej nie ma i nigdy nie będzie. Ja poważnie zaczynam myśleć o emigracji, bo w mojej absolutnie mikro firmie zacznę niedługo płacić prawie 20 000 zł podatków MIESIĘCZNIE za sam fakt, że ją prowadzę... a Kaczyński już zapowiada, że dodatkowo chcą wyliczać ZUS od dochodu i dojadą mnie jeszcze bardziej niż 2500 zł bo zarobię cokolwiek więcej niż minimalna. No k****a mać!!!

Uratujmy ten kraj. Weźcie matkę, ojca, dziadka, babcię i kogo tam macie i nie pozwólcie zagłosować inaczej niż #konfederacja. Ja innego sposobu nie widzę. I naprawdę przeżyję, że Braun powie "Szczęść Boże" na mównicy sejmowej, o ile dzięki temu będę mógł żyć nadal z dziećmi w tym kraju (,)

#polityka #korwin #konfederacja #gorzkiezale
wojtas_mks - Rzygam już PiSem. Pracownik na minimalnej będzie kosztował pracodawcę pr...

źródło: comment_TFmMlixDuXKzCZv01uQq88ZGybzau5Vh.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
@wojtas_mks o ile nie trawię nacjozwierzętą czy fatamtykow religijnych to na Korwina mógł bym głosować. Wcześniej moim faworytem był Kukiz ale obecnie z PSL jest dla mnie ogromny dylemat na kogo głosować. Muszę się zastanowić
  • Odpowiedz
o ile nie trawię nacjozwierzętą czy fatamtykow religijnych to na Korwina mógł bym głosować. Wcześniej moim faworytem był Kukiz ale obecnie z PSL jest dla mnie ogromny dylemat na kogo głosować. Muszę się zastanowić


@Gilgamesz69: Wybierz kandydata KORWiN na liście i miej czyste sumienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

XDDDDDD na szczęście szczytem waszej gównopartii bandy śmieci było 4,76 i jesteście nic nie znaczącym marginesem politycznym pozdro


@
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: nawet gdyby Konfederacja chciała wprowadzić ujednolicony podatek, powiedzmy 15% to ci debile i tak by na nich nie zagłosowali, bo jak się okazuje bardzo dużo ludzi uważa, że vat płaci tylko przedsiębiorca a oni nie, wiec dlaczego mamy tych bandyckich przedsiębiorców utrzymywać ¯\_(ツ)_/¯ Ten kraj jest stracony. Następne pokolnie znów będzie kupowało snickersa za 10000 PLNów.
  • Odpowiedz
problemem nie jest Braun, a ogólnie kadry Konfederacji, a konretnie ich brak. W momencie jak było wybory do PE i Korwin musiał wystawić tylko kilku kandydatów to jeszcze się udało, ale jak w przypadku wyborów sejmowych trzeba zapełnić szersze listy, a to co mówisz to już w ogóle musiałby w swoim towarzystwie znaleźć ministrów to jakiś kosmos wychodzi


@stan-tookie-1: Kolejny popis niewiedzy i ignorancji. #!$%@? po #!$%@? ci kadry skoro szanse
  • Odpowiedz
Konfederacja ma na sztandarach opuszczenie UE. Proszę bardzo, przymknijmy oko na zamordyzm światopoglądowy i skupmy się na gospodarce - jakie efekty będzie miał polexit dla naszych finansów?


@szejk_wojak: To co Konfederacja ma w postulatach, to nie znaczy, że Konfederacja ma w planach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio oglądałem filmik z Mentzenem gdzie wypowiedział się dosyć pozytywnie o PPK. Nie mówił nic o tym, że rząd to ukradnie
  • Odpowiedz
Konfederacja ma na sztandarach opuszczenie UE. Proszę bardzo, przymknijmy oko na zamordyzm światopoglądowy i skupmy się na gospodarce - jakie efekty będzie miał polexit dla naszych finansów?


@szejk_wojak: Nie są za polexitem, są za uzyskaniem najlepszych warunków, największej autonomii, przerobienia UE na ryt wolnorynkowy a w ostateczności robienie tak, żeby UE nas sama nie chciała. Polexit to ostateczność nad ostateczność a i tak tylko jeśli społeczeństwo Polskie się do tego przekona.
  • Odpowiedz
  • 3
@waro

tfu, prędzej mi ręka uschnie, niż zaglosuję na szuralicję

Przecież ty jesteś sympatykiem SLD (dawne Wiosna i Razem), więc po co to piszesz xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Lipathor

co z tego ze z wejsciem Konfederacji PiS nie zdobywa wiekszosci, jak po wyborach zawiaza koalicje

A skąd wiesz, że będzie koło Konfederacji?

albo PiS posadkami wyciągnie konfederacyjnych poslow do siebie jak tych od Kukiza

Żaden poseł z koła Konfederacji nie przeszedł do PiSu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Khaine

Ostatnio oglądałem filmik z Mentzenem gdzie wypowiedział się dosyć pozytywnie o PPK. Nie mówił nic o tym, że rząd to ukradnie czy coś, tylko czy to jest sensowne - i generalnie mówił, że dla ludzi chcących mieć troszkę więcej emerytury a którzy nie chcą inwestować osobiście - to jest to jak najbardziej dobre rozwiązanie. Oto ekhem "kuc od Korwina" nota bene wiceprezes wypowiedział się pozytywnie o czysto socjalistycznym programie emerytalnym pod
  • Odpowiedz
@szejk_wojak: Jaki #!$%@? PolExit? Skąd wy to bierzecie? Wykopki widzą: "Tylko dzięki Konfederacji PiS nie będzie miał większości", a czytają: "Krul założy koronę i wyjdzie z Unii!!11!!!1!". Spekulujemy o wyniku 5-8%, więc jaki #!$%@? PolExit???
  • Odpowiedz