Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie śmieszą ludzie którzy piszą, że android to muli i łapie wirusy. Powód jest tego prosty: przesiedli się z gówno telefonu za 500 zł, na japko za 5000 zł. Flagowy android nie muli, przez x lat nie miałem ani jednego wirusa (trzeba być chyba amebą żeby wgrać sobie syfa).

Ekran LCD który nawet nie ma full hd - śmiech na sali w telefonie za 4000 zł. Już nie wspomnę o tym debilnym notchu na pół ekranu. Żeby nie było, że nie miałem a hejtuje - miałem iP 2g, 5s i macOsa. Piątka chyba była ostatnim sensownym iphonem imo.

2019 rok, a ludzie dalej myślą, że zaszpanują iphonem, gdzie nowa galaktyka jest w bardzo podobnej cenie. Chociaż może i zaszpanują u niektórych, bo u wielu ludzi dalej jest przekonanie, że jabłko to prestiż nie dla biedaków, nie to co androidy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazapple #apple #bojowkaandroid #bojowkaios
V.....7 - Zawsze mnie śmieszą ludzie którzy piszą, że android to muli i łapie wirusy....

źródło: comment_OBA9VDJKcadoa18Jzwns3VvsA1qSsh2i.jpg

Pobierz
  • 95
@Violetowy87: Też tak kiedyś myślałem, kupiłem sobie wtedy-flagowiec, HTC M8. I mulił, i zacinał i miał wszystkie wady telefonu za ... no może nie 500, ale za 900zł na pewno. A dałem 2k.
Teraz daję 3,5k (na tego najdroższego ajfona jeszcze mnie nie złapali), ale za to telefon wymieniam raz 3-4 lata i przez cały czas wszystko elegancko #!$%@?. To jest prawda, że Android jest dla dzieci albo biedaków, którzy nie
@Zetembe: Idac tropem tego, co napsial OP, to zeby android dobrze dzialal tak czy tak musisz wydac 5k na 'flagowego' androida... wiec... co za roznice robi wtedy iOS/Android?

nvm, edytowal wpis i dodal 'japko za 5000'... koniec dyskusji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@BudgetRevolution: a ja kupiłem oneplus one za 1500zl w dniu premiery i przestałem go używać w zeszłym miesiącu. Przesiadlem się na kolejnego chińczyka, w podobnej cenie. I nigdy nic nie mulilo i nie muli. Androidy są dla ludzi, którzy kumaja, że to jak działa telefon zależy od jego podzespołów i romu na którym działa. Jeśli ktoś jest ignorantem to dla niego jest właśnie iPhone za 4 koła. Bo za ignorancje i
@Violetowy87:

Zawsze mnie śmieszą ludzie którzy piszą, że android to muli i łapie wirusy.


Galaxy Note 2 / Huawei P9 wszystkie były sprzedawane i pozycjonowane jako high-end i wszystkie po 1-1.5 roku wymagały resetu fabrycznego, Huawei dwa razy w ciągu 3 lat.
Podobnie p10 lite, ale to już średnia półka.

Aplikacje: oprócz pakietu google, to dodatkowo widgety do kalendarza + spotify + do obróbki zdjęć. Pamięć (wewnętrzna) maksymalnie zapełniona do 80%.
@Violetowy87: Nic nie widac. Fizycznie nie jestes w stanie tego zobaczyc. Twoje oko ma limity. A jesli twierdzisz, ze widzisz golym okiem piksele, to #!$%@? glupoty, kolego. No, chyba, ze masz astygmatyzm i uzywasz smartfona za pomoca lupy :)

A do VR uzywam gogli od Oculusa :) VR na smarfonie? I co jeszcze? TV, filmy?