Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie śmieszą ludzie którzy piszą, że android to muli i łapie wirusy. Powód jest tego prosty: przesiedli się z gówno telefonu za 500 zł, na japko za 5000 zł. Flagowy android nie muli, przez x lat nie miałem ani jednego wirusa (trzeba być chyba amebą żeby wgrać sobie syfa).

Ekran LCD który nawet nie ma full hd - śmiech na sali w telefonie za 4000 zł. Już nie wspomnę o tym debilnym notchu na pół ekranu. Żeby nie było, że nie miałem a hejtuje - miałem iP 2g, 5s i macOsa. Piątka chyba była ostatnim sensownym iphonem imo.

2019 rok, a ludzie dalej myślą, że zaszpanują iphonem, gdzie nowa galaktyka jest w bardzo podobnej cenie. Chociaż może i zaszpanują u niektórych, bo u wielu ludzi dalej jest przekonanie, że jabłko to prestiż nie dla biedaków, nie to co androidy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazapple #apple #bojowkaandroid #bojowkaios
V.....7 - Zawsze mnie śmieszą ludzie którzy piszą, że android to muli i łapie wirusy....

źródło: comment_OBA9VDJKcadoa18Jzwns3VvsA1qSsh2i.jpg

Pobierz
  • 95
@Zetembe: nie o to chodzi po prostu w towarzystwie i tak prędzej czy później widzisz kto jaki ma,nie mowie o chodzeniu ulica
Po 2 skoro wydajemy na oba tyle samo $ samo to co takiego lepszego ma samsung bo zawsze to był argument ze za dużo niższa cena masz to samo ale kiedy ta cena się równa to słucham co teraz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@cr_7: widocznie jestem już za stary na to, żeby się ekscytowac tym, że kogoś telefon jest taki, a nie inny i niezbyt rozumiem jak można myśleć przy zakupie "o kupię taki to #!$%@? mózg znajomym jak już w końcu zacznę machać im nim przed oczami, żeby zwrócili uwagę". Jak coś kupuje to dlatego, że mi się podoba i jest wygodne dla mnie i tyle.
@Zetembe: O i to ma sens bo dostajesz jakość super za fajna cenę (sam uzywalem xiaomi)ale no mowie robienie dymow gdzie się wydaje tyle samo a nie ma jakieś ultra lepszej opcji to dziwne
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Violetowy87: zgadzam się w pełni. Po 4 latach bycia ajfonowcem przesiadlem się na lg v30. W styczniu stuknie drugi rok i zero jakichkolwiek problemów, jestem super zadowolony, jest dużo funkcjonalniej i przyjemniej. A reset do danych fabrycznych robioem mniej razy niz w 6s+ przez dwa lata. Apple #!$%@?.
@HitmaNeK_: Używałem 5 lat Note2, pierwsze co było zrobione po wyjęciu z pudełka to custom rom i tak sobie działał do końca przez te 5 lat. Potem kupiłem Note 8 i ta sama procedura, działa już prawie 2 rok i nie widać zmulenia. Bardzo możliwe że na fabrycznych softach i TouchWiz to muliło po czasie.