Wpis z mikrobloga

Kraj z dykty, mchu i tektury. Muszę być dziś rano w Warszawie. Lecę w delegacje i mam do złapania samolot Wybieram PKP bo z Krakowa tanio i szybko. Mam do wyboru dwie opcje. 6:26 LAJKONIK z Przemyśla albo 6:32 CHOPIN z czeskiej Pragi. Obydwa kończą bieg w Warszawie. Wybieram LAJKONIKA bo jest w Warszawie 20 minut wcześniej poza tym szansa że na trasie z Przemyśla złapie opóźnienie jest mniejsza niż dla CHOPINA, który jedzie z Czech. Taki #!$%@?. LAJKONIK 36 minut spóźnienia i wciąż rośnie. Zgadnijcie kto siedzi w CHOPINIE po na szybko ogarnął nowy bilet i wypisuje reklamację żeby mu złodzieje oddali za LAJKONIKA. No ja. Dajcie że dwa plusy żebym zdążył na samolot. #polska #zalesie
  • 181
@Assistant_to_the_Regional_Manager: Ja miałem raz lot do jednego z Afrykańskich państw. Służbowy więc biorę Lufthansę. Warszawa - > Frankfurt -> Afryka. Lot z Warszawy do Fra o 6 rano, we Fra 3h przesiadki, więc nawet jak złapie opóźnienie to spokojnie zdążę, Taki #!$%@?, lot o Fra lufthansy odwołany. Niemcy to kraj z dykty, mchu i tektury. Najgorsza linia lotnicza świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StaryZielony ostatnio jak wracałem z Porto to wpuścili nas na pokład Lufy i powiedzieli, że jest burza we Frankfurcie i mamy minimum godzinę opóźnienia i teraz najlepsze, nie mogą nas wypuścić bo skończyli boarding, mają strajk więc nie ma cateringu, a ze względu na przepisy lotniska nie mogą włączyć silników żeby uruchomić klimę, a na zewnątrz 37 stopni.