Wpis z mikrobloga

Chciałbym kupić jakąś bijatykę na #ps4 i mam dylemat pomiędzy #mortalkombat i #tekken . Pytam z tego względu, że jest niezła promocja i #tekken7 można kupić za 60zł. Jednak z jakiegoś powodu bardziej mnie ciągnie do mortal kombat - mam wrażenie że jest lepsza, chociaż nie mam pojęcia dlaczego, bo nigdy w bijatyki nie grałem, a chcę kupić bo warto mieć tego typu gierkę, żeby można było się #!$%@?ć jak kumpel wpadnie na browarka, no i nie wiem - może namówię żone i będę mógł też jej #!$%@? spuścić legalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No więc pytanie brzmi - warto brać tego tekkena? Fajna jest ta gra, czy mortalowi nie dorównuje do pięt, tak jak mi się wydaje?

#okazje #okazja #gry #psplus #konsole
  • 13
@Vinny: no właśnie mi też się mortal bardziej podoba pod względem wyglądu postaci, jakiś taki bardziej brutalny chyba i bardziej różnorodne postaci, w tekkenie większość postaci wydaje się być na jedno kopyto. Ale kurde cena jednak ma tutaj ogromne znaczenie, bo w bijatyki nawet nie grywam i nie mam pojęcia czy mi się takie gry spodobają w ogóle.

Pytanie do fanów tekkena: pamiętam, że w mortalu były jakieś magiczne ataki, typu
@nielegalny_imigrant kiedyś, dawno temu różnica między Tekken a MK była taka, że w MK naciskales wszytko na padzie i zawsze jakieś fajne ciosy wychodziły a w Tekken to musiałes znać kombinacje. Nie wiem jak jest dziś.
@nielegalny_imigrant: na pepperze jest okazja na mk11 za 120zl z przesyłką za nowe pudełko(shopto.net) z Anglii.z komentarzy wychodzi, że najczęściej w ciągu tygodnia dochodziło. Ale jeśli zależy Ci na czasie to odpada raczej. Ja właśnie kupiłem tam jako moją pierwszą taka grę (nie liczy grania z kolegami w tekken 3) i jestem bardzo zadowolony. O dziwo super się ogrywa historię, bardzo szczegółowy poradnik. Nawet czasami gram z żoną, która raczej za