Wpis z mikrobloga

Smieszy mnie mowienie ze z Krakowa to wszyscy tacy super, a z Wawy juz nie. Tylko prawda jest taka, ze jak ktos dostanie dobra fuche w Wawie to jedzie w podskokach. Wiec jakas czesc tych burakow stanowia ludzie z Krakowa czy z jakiegokolwiek innego miasta.
@Morelo to proste, w żadnym innym mieście nie usłyszysz, że jak ktoś mieszka ileś lat czy pokoleń to jest lepszy od tego, co mieszka krócej, to jest po prostu jedno wielkie siedlisko patologii, powinno się ich obudować murem i nie wypuszczać do normalnych miast
@edgar_k jak żyje 30 lat w Krakowie, tak nigdy od nikogo czegoś takiego nie słyszałem ¯_(ツ)_/¯ Warszawa mi się kojarzy ze śmiesznymi wlepkami na temat ich Warszawskiego pochodzenia z dziada pradziada i darcia #!$%@? o "słoików" jakby sami mieli wpływ na to gdzie ich stara z cipska wypluła xD
Warszawa generuje tyle podatków co Kraków


@Pirat_Brodacz:
Zdajesz sobie sprawę że większość tej kasy to przelewanie z pustego w próżne?
Po pierwsze budżetówka i urzędy centralne rozdęte do absurdu które mogłyby nie odprowadzać żadnych podatków sobie samym gdyby to było rozsądnie uregulowane,
Po wtóre siedziby korporacji gdzie tak naprawdę koncentruje się kasa wypracowana w całym kraju..
Warszawa nawet nie kojarzy się z jakimś przemysłem a szczególnie zaawansowanym.
To zbieranina urzędów i