Wpis z mikrobloga

Mirki ale się porobiło z różowa jestem już 8 lat niedawno się oświadczyłem i zaczęliśmy planować nasze życie, ale jej zaczal się spóźniac okres więc wiadomo strach i myśli czy jest w ciąży dziś zrobiła test poczekalismy 3 minuty i nic strach minął więc jak co wieczór zaczęliśmy oglądać serial ale coś ja podkusilo i po pół godzinie sprawdziła jeszcze raz i co 2 kreski xD ona w ryk ja szybko pojechałem do apteki po kolejny test i wyszedł tak samo. Ona załamana bo miała plany nie ma pracy robi kurs teraz ja na zwolnieniu bo polamany... Ja w sumie trochę się cieszę bo przecież dziecko to nie taka zła sprawa ja mam 25lv on 22 trochę nie jesteśmy gotowi na dziecko ja mieszkam u rodziców ona ze mną. Starszych też nie mamy jakoś przy kasie radzimy sobie we 2 ale teraz będzie nas więcej trochę się obawiam. I nie wiem jak to przekazać rodzinie bo jej jest kościołowa najpierw ślub dom te sprawy. Są tu jacyś młodzi rodzice podopiedzcie coś jak wgl ten temat ugrysc ;) bo jestem w tym zielony od czego zacząć. I jak mam pocieszyć moja bo dla niej to jak by runął świat nie wiem w sumie czemu ;/ bo wkoncu będziemy mieli coś co naprawdę nas łączy ;) #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #ciaza #macierzynstwo #problem #dzieci #jasiecieszewsumie
Jack__Black - Mirki ale się porobiło z różowa jestem już 8 lat niedawno się oświadczy...

źródło: comment_TDcRgzwXuo65JwpsiYHtbxf3SoPp3qWI.jpg

Pobierz
  • 66
@Jack__Black:
im szybciej dzieci tym lepiej, nie czekajcie nie wiadomo ile bo pózniej na wychowanie siły może zabraknąć a tak przy rodzicach spokojnie dacie radę
koniecznie przekonaj kobitę że nie ma powodu do paniki i dacie radę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@Jack__Black: pewnie bejt, ale właśnie gorączkujące dziecko na mnie śpi więc mam dużo czasu a więc: dziecko w niczym nie przeszkadza jeśli ma się pomoc i pomysł na siebie, kurs może robić zarówno w ciąży jak i po porodzie (chyba że to kurs kaskaderski, albo typowo fizyczny). Mieszkacie z rodzicami i dopóki nie osiągnięcie zupełnej stabilizacji ta sytuacja jest na korzyść (chociażby kwestia opieki). Zapewne jak zobaczy serce na USG to