Wpis z mikrobloga

@keton123: to ta blondyna Fazy już jest jego byłą? nie śledzę go odkąd ona się dołączyła znaczy taka blondyna i był hejt, że ona popsuła te vlogi z podróży, że Faza pantofel i co jebła go i zostawiła?
  • Odpowiedz
@astri: Faza pantofel i widac, ze laska byla z nim tylko dla fejmu. Faktycznie ostatnia seria bardzo slaba, widac przejela nad trescia kontrole. Mieli chyba pozniej jechac do Rosji czy gdzies i tam sie rozstali, ona wrocila i po doslownie tygodniu-dwoch znalazla sobie kolejna milosc - tym razem tego odchudzonego grubasa z GoggleBoxa. Ale to chyba tez juz nieaktualne. W sumie nie wiem, bo czytalem o tym na wykopie :) Co
  • Odpowiedz
@Nitoslaw: Tak właśnie takie laski tłumaczą to swoim chłopakom. "Nie bądź zazdrosny, może cały internet zobaczy moją gołą dupę ale kocham tylko Ciebie. Aha i ta golizna w pościeli hotelowej nie ma W OGÓLE podtekstu erotycznego, tak powiedział Adrian, mój fotograf." BTW osobiście nie związałbym się z kobietą, która chodzi w stringach na plażę, nie mówiąc już o wrzucaniu takich zdjęć do sieci... Ale każdy ma wolną wolę i może wiązać
  • Odpowiedz