Wpis z mikrobloga

Często widzę jak ktoś pyta gdzie można znaleźć historię wejść. Na stronie nie można, ale możecie wysłać zapytanie o dane osobowe i wyślą wam plik gdzie będziecie mogli to znaleźć :D.
adres: iod@benefitsystems.pl

Jak do nich napiszecie, to wyślą Wam formularz do wydrukowania i uzupełnienia, po czym go skanujecie albo fotografujecie i czekacie ok. 2 tygodnie na swoje dane. Formularz dość szybko wysyłają, bo tego samego dnia dostałem, ale jakby ktoś nie chciał czekać to napiszcie na priv i się podzielę.

#multisport
Marekexp - Często widzę jak ktoś pyta gdzie można znaleźć historię wejść. Na stronie ...

źródło: comment_SPQhSLhmyRB0NddSrsggugwR7oMrhzVI.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Marekexp: Jak to jest z ta opłata aktywacyjna na platinum jak masz multisporta? Np jak kiedyś miałem karnet z dwa miesiące temu i teraz mam multisporta i pójdę na platinum to będę musiał płacić to jeszcze raz?
  • Odpowiedz
@Marekexp: cześć, sorki za odkop ale mam pytanko, czy jakbym pod koniec każdego miesiąca chciał podsumowanie moich wejść to musze za każdym razem wysyłać i uzupełniać formularz? pamietasz może?
  • Odpowiedz
  • 0
@Undying:
Wiesz co, teoretycznie możesz prosić ich o te dane co miesiąc, ale mogą odmówić, jeśli prośby o dane są zbyt częste albo mogą wymagać za nie dodatkowej opłaty. Myślę, że prośby o dostęp do danych co miesiąc można uznać już za "nadmierność".

5. Informacje podawane na mocy art. 13 i 14 oraz komunikacja i działania podejmowane na mocy art. 15–22 i 34 są wolne od opłat. Jeżeli żądania osoby, której
  • Odpowiedz
Co ciekawe, jeszcze 2 miesiące temu korzystałam z Multisport light i tam można było sprawdzić historię wejść. Po przejściu na opcję plus zniknęła historia...
Rozumiem że w przypadku opcji limitowanej historia jest bardziej istotna z punktu widzenia ilości dostępnych wejść ale nie rozumiem po co ja usunęli w wersji open
  • Odpowiedz