Wpis z mikrobloga

Jak widzę tą Gretę to w głowie mam sytuację sprzed 30 lat jak to TEŻ NASTOLATKA ze ŁZAMI i ŁAMIĄCYM SIĘ GŁOSEM opowiadała o zbrodniach Iraku przez co USA zaangażowało się w wojnę na bliskim wschodzie. Wtedy też okazała się, że dziewczynka zrobiła niezłe show - jako córka ambasadora Kuwejtu w USA była kartą przetargową do wjazdu hamburgerów na tereny Iraku.

Nie wierzcie nastoletnim dziewczynkom.

Środowisko jest ważne ale podstawiając takie gówno ekolodzy nie osiągnięcie swojego celu.

#gretathunberg #klimat #ekologia #bullshit #bekazlewactwa
SzubiDubiDu - Jak widzę tą Gretę to w głowie mam sytuację sprzed 30 lat jak to TEŻ NA...

źródło: comment_lsJkEJKnNkVNcBdzRbbdg8ZyNiUPDuD5.jpg

Pobierz
  • 72
@babisuk stary wykorzystywanie dziecka do zbijania jakiegokolwiek kapitału jest kompletnie etycznie passe, przynajmniej z mojego punktu widzenia.
U tej dziewczynki stwierdzono aspergera, ona nie myśli tak jak Ty. Łatwo nią manipulować, przez co podejrzewam że rodzice ekolodzy aktorzy, łasi na szklany ekran, tak jej mózg wyprali że ona siedzi w przekonaniu iż przywódcy światowi tylko i wyłącznie jej robią krzywdę największą.
To nie jest super. O takich sprawach powinni się wypowiadać dorośli
@babisuk miarą kompetencji jest np znajomość danego tematu, wkład włożony w dana strefę - w tym przypadku w ograniczenie zmian klimatycznych.
Chyba nie powiesz mi że greta jest równa z profesorem? Zwłaszcza że mówi proste frazesy których się wyuczyła i rzuca nimi a debile klaszczą.
Ja mam w dupie darcie mordy, jak chcemy coś zmienić to potrzebujemy osób które zaprezentują jakiekolwiek propozycje.
Co do znajomości z imienia i nazwiska - ja akurat
@babisuk saddam byl #!$%@? tak samo kaczafi ale zauwaz ze jak ich zabraklo to sie bydlo po europie rozlazlo bo nie ma ich kto za morde trzymac.

Spojrz ile przestepstw jest popelnianych przez roznej masci arabow i azjatow w europie i zastanow sie czy napewno bylo warto usuwac tych dyktatorow zeby az tak szambo wylalo.

Jak na moje to oni mogliby zyc do dzisiaj przynajmniej tutaj bylby wzgledny spokoj.
Chyba nie powiesz mi że greta jest równa z profesorem? Zwłaszcza że mówi proste frazesy których się wyuczyła i rzuca nimi a debile klaszczą.


@ButtHurtAlert: ona mówi i głosi głównie, aby słuchać świata nauki i profesorów. Nie pozuje na autorytet naukowy. Ona mówi: słuchajcie autorytetów.

Dodaje do tego fakt, że jest młoda i jej pokolenie ucierpi bardziej niż stare dziadki z ONZ.

Ja mam w dupie darcie mordy, jak chcemy coś
@babisuk ja nie wiem co ty pieprzysz w ogole. Nie ogarniasz czytania ze zrozumieniem?

Najwięcej uchodźców przeszło przez Turcję, do Grecji. A w Turcji przecież rządy twardej ręki. Zatem twoja teza się sypie.


Gdybys byl na miejscu tej "twardej reki" to bys ich przepuscil czy trzymal u siebie?

Idz juz spac bo bredzisz.