Wpis z mikrobloga

#patologiazewsi #zwiazki #niewiemjaktootagowac

Co się #!$%@?ło sam nie wiem co myslec o tym.

Sytuacja:

Idziemy z dziewczyna po piwko i cistka na wieczór.

Wchodzimy do sklepu a przed nami 2 patusów i dzesika. My wiemy co chcemy sobie kupic i stoimy czekamy w kolejce. Zara wbija patus patrzy sie na mnie i pyta sie czy mam problem, i jak ze go nie przepuszcze to zaraz mi #!$%@? i bede na OIOMIE lezec. Mysle sobie "xD" i pytam sie czy do mnie mowi. Patus ze tak i zaraz #!$%@? bede zalowac. Mowie do niego prosze przede mnie ja sie nie bede klocic o kolejke. Dodam iz oni poszli na koniec sklepu szukac wódy i jakiejs szamy. No ale #!$%@? nie bede sie bic z idiotami szkoda zdrowia i nerwów. Jak wyszlismy ze sklepu to ta moja idiotka mówi ze powienienem byc bardziej zdecydowany, z tego co zrozumiałem chciała zebym sie #!$%@? z nim bił czy co? XDD

I taraz ona siedzi oglada film, a ja siedze #!$%@? i nie wiem co o tym myslec. Normalnie bym jej powiedział odrazu zeby sama sie z nimi #!$%@?ła oraz zeby sobie nowego frajera szukała ale wynajmujemy razem. Dodam tylko ze juz ja kiedys podejrzewalem o pato charakter, ale teraz jestem w szoku. Ona tym zaprezentowała totalnie inna wizje zycia i zachowania niz ja mam....

Co sie #!$%@?ło to nie wiem. Jestem cipą czy co
  • 146
  • Odpowiedz
@pc386toHD: Do patusa startuj tylko z gazem/paralizatorem i to jako pierwszy albo gdy masz pewność swoich umiejętności i kase na dentystę. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak ma do tego problem to niech sama walczy.
Cipą byś był jakbyś dostał kose od typa i skonczył na ojomie by zaimponować dziewczynie. XD
  • Odpowiedz
@GregorGW96: Ja się ostatni raz biłem w gimnazjum, za stary jestem na takie rzeczy 31lv here ona 29. Na pewno bym przegrał poza tym bardziej mnie to rozsmieszyło niz zdenerwowało, za to co moja powiedziała to mnie #!$%@?ło
  • Odpowiedz
@pc386toHD: powiedz jej, że jak jest taka cwana i mądra to proszę bardzo, droga wolna, niech pyszczy do takiego Seby, ale Ty za nią głowy nie będziesz później nadstawiał. Ech, widocznie wziąłeś sobie różową z serii,, łobuz kocha mocniej "
  • Odpowiedz
@pc386toHD: No to sie spytaj jej czy jakbyś leżał w kałuży krwi po wielkiej bitwę pod kolejką w żabce o walke o zasoby zwane hot dogiem i coca colą zero to czy byłbyś dla niej jakiś bardziej pociągający jako mężczyzna? ( ͡º ͜ʖ͡º)
A może chciała byś ją obronił no bo każdy normalny mężczyzna mając wybór między solówka a poczekaniem 4 min powinien wybierać to pierwsze.
  • Odpowiedz
@pc386toHD: Dobrze zrobiłeś. Patusy są gorsze niż zwierzęta. Z psem też byś się #!$%@?ł jak szczeka na ciebie? Raczej nie. Twoja dziewczyna też śmieszna. Nie zareagowałeś to źle a jakby ci patus #!$%@? spuścił to też pewnie byłoby źle bo dałeś się pobić xD
  • Odpowiedz
@pc386toHD: dobrze zrobiłeś. Następnym razem pomyśl o zakupie gazu. Nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać. A z dziewczyną pogadaj co miała na myśli. A jak chciała żebyś się tłukł to niech #!$%@?.
  • Odpowiedz