Wpis z mikrobloga

#patologiazewsi #zwiazki #niewiemjaktootagowac

Co się #!$%@?ło sam nie wiem co myslec o tym.

Sytuacja:

Idziemy z dziewczyna po piwko i cistka na wieczór.

Wchodzimy do sklepu a przed nami 2 patusów i dzesika. My wiemy co chcemy sobie kupic i stoimy czekamy w kolejce. Zara wbija patus patrzy sie na mnie i pyta sie czy mam problem, i jak ze go nie przepuszcze to zaraz mi #!$%@? i bede na OIOMIE lezec. Mysle sobie "xD" i pytam sie czy do mnie mowi. Patus ze tak i zaraz #!$%@? bede zalowac. Mowie do niego prosze przede mnie ja sie nie bede klocic o kolejke. Dodam iz oni poszli na koniec sklepu szukac wódy i jakiejs szamy. No ale #!$%@? nie bede sie bic z idiotami szkoda zdrowia i nerwów. Jak wyszlismy ze sklepu to ta moja idiotka mówi ze powienienem byc bardziej zdecydowany, z tego co zrozumiałem chciała zebym sie #!$%@? z nim bił czy co? XDD

I taraz ona siedzi oglada film, a ja siedze #!$%@? i nie wiem co o tym myslec. Normalnie bym jej powiedział odrazu zeby sama sie z nimi #!$%@?ła oraz zeby sobie nowego frajera szukała ale wynajmujemy razem. Dodam tylko ze juz ja kiedys podejrzewalem o pato charakter, ale teraz jestem w szoku. Ona tym zaprezentowała totalnie inna wizje zycia i zachowania niz ja mam....

Co sie #!$%@?ło to nie wiem. Jestem cipą czy co
  • 146
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pc386toHD: jprdl. To lepiej żeby Cię laska miała zbierać z podłogi i dzwonić na pogotowie.
Może nie jest świadoma, że życie to nie film i 2 na jednego zazwyczaj kończy się oklepem dla tego jednego. Zwłaszcza że patus może być uzbrojony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 110
@pc386toHD: szczerze? Moj ex niebieski dostał w sklepie #!$%@? za nic od nacpanego patusa, ponad tydzień był w szpitalu, złamany nos, wybite zęby... i #!$%@? o niego się martwiłam i żałowałam, że to nam się przytrafiło (nam, bo jak juz leżał, to tamten dalej kopał, nawet gdy zaslonilam wlasnym cialem i zbieralam kopy na kręgosłupie).

Skoro taką sytuację jak ty miałeś i w której zachowałeś się prawidłowo, Twoja różowa traktuje jako
@pc386toHD: shit-test... chciała sprawdzić, czy jesteś skłonny ryzykować swoim zdrowiem, a może nawet i życiem (#!$%@? patusowi i ryzykowanie zemsty, z jego kolegami, których powinno się utylizować na szubienicy bo amunicja to marnowanie kasy/ryzyko, że patus jest zaćpany i pośle Cię, do piachu) tak, czy inaczej #!$%@? ją z domu i ze swojego życia póki, nie zdążyła dorobić Ci rogów (o ile już nie trzesz porożem, o sufit) ( ͡°