Wpis z mikrobloga

@PannaYa: #!$%@? mam w kogoś, kto nie widzi mnie, jako człowieka, który według niego nie jest wart żadnego zainteresowania (chyba, że fałszywego, w celu osiągnięcia jakichś korzyści), bliskości (każdy z nas jej potrzebuje) i akceptacji... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Judger: ale #!$%@?, wymyślasz sobie durne historie i przyklejasz je ludziom. Z twoim podejściem to sąsiad miał szczęście że mu kobieta tego bachora doniosła do końca, bo jakbyś miał pomóc jego żonie to syna już by nie miał (bo przecież puściła się z innym a ciebie nie doceniła). Ogarnij się typie.
Ja np. nigdy nie zrozumiem takiego poziomu #!$%@?ństwa jaki prezentują @smk666 i @TheAdonaiBouncer. Strasznie mnie ciekawi kim jesteście w życiu? Ile macie lat? Nie wyobrażam sobie dorosłego normalnego człowieka w pełni władz umysłowych mówiącego takie rzeczy.
Czy to takie trudne postawić się w sytuacji drugiego człowieka? Wyobraź sobie swoją matkę która nie może ustać w autobusie i nikt jej nie ustępuje bo siedzi taki młody zjeb waszego pokroju i mówi że
@simperium: Jakim trzeba być prostakiem żeby posłusznie bezrefleksyjnie akceptować kulturowe aksjomaty? Zasadniczo nie różni się to od dresa który chce się bić dla swojej drużyny w imię patriotyzmu.
Szacunek dla starych czy ciężarnych? Szanować kogoś tylko z tego powodu ze jest stary? Nie dzięki szanować można za osiągnięcia i dokonania a nie za cyferke która jazzy może mieć nawet koles który bił żonę , całe życie kradł i oszukiwał ludzi jak
Strasznie mnie ciekawi kim jesteście w życiu? Ile macie lat?


@Depth_Charge:

Mam 31 lat, cierpię na depresję, generalnie nie pozostało mi na świecie nic niż tylko się w końcu #!$%@?ć i skończyć tę farsę. Wcześniej mimo choroby nigdy by mi do głowy nie przyszło stanowisko powyżej. Często wychodziłem z inicjatywą, pomagałem ludziom w dużo większym zakresie niż trywialne ustąpienie miejsca, zwykle nawet nie słysząc #!$%@? "dziękuję". Mimo to dawało mi to
@Depth_Charge ja nie ustępuje z prostej przyczyny;)
Kiedy miałem z 8lat jechałem autobusem od lekarza do domu, z mamą stałem i trzymałem się rurki mimo że byłem blady jak ściana. Nawet w momencie kiedy zemdlałem i sie przerwrocilem w tym busie to nikt miejsca mi nie ustąpił. Mama razem z sąsiadka mnie trzymały żebym drugi raz nie upadł w busie, a jechaliśmy autobusem z ludźmi którzy znali mnie i moją mamę dobrze
i dlatego w naszym Kraju jest jak jest, każdy tylko myśli o sobie, rośnie pokolenie #!$%@? egoistów, zero empatii

"Naród wspaniały tylko ludzie #!$%@?" MJP


@Jebnietynadeklu: wiesz co gdyby sie nie oddawalo lekko liczac polowy zarabianej kasy na 'potrzebujacych' i pasozytow to mysle ze w ludziach byloby wiecej empatii. a tak to moja empatia konczy sie po zrobieniu przelewow do zus i us.
@AryanWonderBoi: Prosta sprawa, też mieszkałem w Łodzi 5 lat i wiem o czym mówisz. Dlatego bawi mnie argument o jakimkolwiek prestiżu trasportu publicznego. Można się tym przemieszczać i owszem, bo czemu nie ale spójrzmy prawdzie w oczy.