Wpis z mikrobloga

Cześć Murki,

Piszę pracę mgr na temat wiedzy na temat odżywiania się osób aktywnych fizycznie od 20 do 30 lat, jak ktoś łapie się w te kryteria i chciałby wypełnić ankietkę, to byłym wdzięczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piszę dość późno prackę ale to tam szereg nieprzyjemnych zdarzeń spowodował późny termin ()

W ramach podziękowań z chęcią odpowiem na wasze pytania na priv jak tylko będę mógł, dotyczące odżywiania się itd, itp.

#mirkokoksy #sport #silownia #bieganie #rower

Link do ankiety
  • 6
@Rutyna_To_Kreatyna: taka średnia ta ankieta szczerze mówiąc. Żadne pytanie nie jest oznaczone jako obowiązkowe, więc można wysłać pustą odpowiedź, albo jak ktoś przeoczy jakieś pytanie, to i tak będzie mógł wysłać i będziesz miał niepełną odpowiedź. W rodzaju podejmowanej aktywności fizycznej lepiej by było dać kilka opcji + "inne" z możliwością wpisanie jaka to aktywność, bo tak to będziesz miał totalnie rozjechane odpowiedzi i ciężko Ci będzie z tym pracować. W
@patoloszka: na razie mam 96, chce mieć około 150, zdaję sobie sprawę, że ankieta nie jest majstersztykiem, wiem, że niektóre pytania są trudne i będzie sporo odpowiedzi "nie mam zdania", ale też to było w pewnym sensie celowe.

W rodzaju aktywności jest to pytanie otwarte, więc tutaj można wpisać jakąkolwiek jak się jakąś podejmuje, jeżeli ktoś nie uprawia żadnej to nie łapie się w grupę, którą chcę opracować.

No opcja obowiązkowe
@Rutyna_To_Kreatyna: możesz jeszcze edytować ankietę i dać tak, żeby były obowiązkowe

Jak celujesz w 150, to jeszcze dasz jakoś radę, ale jak ja robiłam np ankietę na 1500 osób, to jakiekolwiek pytanie otwarte inne niż właśnie wiek, wzrost czy waga, to była tragedia, bo każdy człowiek może dokładnie tę samą rzecz, np bieganie, wpisać na zupełnie inny sposób (bieganie, biegam, jogging, uprawiam jogging etc). A potem takie analizowanie każdej odpowiedzi oddzielnie,