Wpis z mikrobloga

@vlahbej zamiast bułki tartej możesz użyć płatków kukurydzianych, takich zwykłych (nie slodzonych). Wyjdzie tak samo a moze nawet lepiej a pewnie łatwiej dostać.
  • Odpowiedz
  • 0
@sralpies: Znów szkolny błąd: zachowalem się jak szczeniak i więcej się nie powtórzy. Ale na usprawiedliwienie powiem ze tu w markecie są poprostu kawałki mięsa opisane „pork” i to wsie.
  • Odpowiedz
  • 0
@aleroc: Azja to szerokie pojecie. Moze w Japonii czy Koreii tak ale na Chinskiej wiosce nie. Tak jak byś porównywał co można dostac w Prowansji i na podlasiu. Niby Europa ale asortyment inny.
  • Odpowiedz
@vlahbej: Co z tego, że małe. Supermarket jakiś jest na pewno. Już nie mówiąc o piekarni, bo jest na 100%
W Jishou mielismy oba. Ewentualnie mogłes ogarnąć z Jingdong.
Rozumiem, że humble bragging pozwala Ci podnieść sobie samoocene, ale w sumie nie ma czym.
Byciem w Chinach? Złe powietrze w miastach+ możliwość zostania potrąconym na każdym kroku.
Brak normalnych łóżek w górach, no i poparzenia słoneczne jeśli masz jasną karencję jak
  • Odpowiedz
  • 0
@Dwiehulajnogi: O #!$%@?. Nie będę się odnosił do wszystkiego tylko podpowiem ci ze małżonka po MBA które zrobiła w Europie nie musi robić w KFC. Ale dobra masz widzę ego jak stad do Marsa, małego Penisa i musisz chodzić wokół wszystkich pouczać i wtrącać niby mądre angielskie słówka. Po twoim poście wnoszę ze jesteś wielbicielem Petersona. :) w sumie 2/10 bo dopisałem.
  • Odpowiedz
@vlahbej: Jestem kobietą i do Chin jeżdżę na modeling, no i czasem daje korepetycje z angielskiego w wolnym czasiexD ale masz rację, penis poniżej średniej.
Moja opinia o Chinkach jest oparta o tym co Chińczycy o nich mówią
  • Odpowiedz
  • 0
@Dwiehulajnogi: Oh modelka i to daje ci moralna wyższość #!$%@? kogoś z góry bo chcial z wykopkami podzielić się jak wyglada zapadła chińska prowincja bo może ktoś jest zainteresowany ? Gratulacje zasłużyłaś na medal typowego polaczka :) Moja ex żona była modelka z Japonii i właśnie jest moja ex :p
  • Odpowiedz