Wpis z mikrobloga

Kobiety serio mają taki wybór że przeciętniaków mogą olewać do woli.
Mam znajomą 25lvl całkiem fajna dupeczka, dla mnie 7/10, ale tak dla ogółu to pewnie bliżej 6. Laska mi opowiada nieraz, że jakieś typy zagadują w pracy, że jacyś znajomi kolesie z fb co ich nie widziała 5 lat też piszą, że jak ćwiczy na siłowni to też podbijają.
Ja #!$%@? to jest zachowanie jakby to była jedyna kobieta na 30 facetów albo jakaś miss świata. I się dziwić, że sporej części kobiet #!$%@?, jak zwykła dziewczyna jest traktowana niemal jak celebrytka. Serio myślałem, że to gadanie o tym jak kobiety są rozchwytywane to tylko takie gadanie, ale to chyba jest prawda. I wez tu sobie kogoś znajdź wartościowego jak nie jesteś piękny ani nie jesteś mistrzem podrywu.
#rozowepaski #niebieskiepaski #zalesie
#stulejacontent
  • 133
@imajoke I spora część z tych kobiet ma potem naprawdę spory problem zbudować jakąkolwiek sensowną relację nieodpartą wyłącznie na seksie. Bo jak odróżnić kogoś, kto chce tylko bolcować od kogoś, kto się naprawdę zauroczył? I jak potem rozwijać związek, skoro wszystkie doświadczenia jakie się ma, to euforyczne onsy i fwb i to nie z własnej woli, gdy mężczyźni olewają Cię po kilku tygodniach?
@imajoke: dokładnie, jak ktoś jest na dolnej granicy przeciętności (jak ja) to nawet nie ma sensu się starać skoro każda dziewczyna ma stado adoratorów a wybierze i tak tego co jest najwyższy/najprzystojniejszy/najbogatszy

a ja nie jestem przystojny, wysoki ani bogaty, więc nawet mając najszczersze chęci zbudowania długotrwałego związku i założenia rodziny nie mam szans u tych dziewczyn co niby chcą tego samego