Wpis z mikrobloga

Kobiety serio mają taki wybór że przeciętniaków mogą olewać do woli.
Mam znajomą 25lvl całkiem fajna dupeczka, dla mnie 7/10, ale tak dla ogółu to pewnie bliżej 6. Laska mi opowiada nieraz, że jakieś typy zagadują w pracy, że jacyś znajomi kolesie z fb co ich nie widziała 5 lat też piszą, że jak ćwiczy na siłowni to też podbijają.
Ja #!$%@? to jest zachowanie jakby to była jedyna kobieta na 30 facetów albo jakaś miss świata. I się dziwić, że sporej części kobiet #!$%@?, jak zwykła dziewczyna jest traktowana niemal jak celebrytka. Serio myślałem, że to gadanie o tym jak kobiety są rozchwytywane to tylko takie gadanie, ale to chyba jest prawda. I wez tu sobie kogoś znajdź wartościowego jak nie jesteś piękny ani nie jesteś mistrzem podrywu.
#rozowepaski #niebieskiepaski #zalesie
#stulejacontent
  • 133
@kotellek: a co gdyby nie skupiać się na seksie tylko na przykład właśnie pół roku na partnerze jedynie, nie dawać przejawów chęci na współżycie ? Spędzać czas razem i cieszyć się sobą a po kątach bić Niemca po kasku ? No nie da się bo przecież musi być #!$%@? :/
@imajoke wiecie co stary jestem, ale za moich czasów było inaczej. To mnie każdy podrywał, i innych facetów też kobiety wszędzie podrywali. Ja byłem grubszy i wyższy kolega chudszy i niższy a oboje byliśmy podrywani. Od podstawówki aż do 30 lat. A teraz jak patrzę brzydka dziewczyna, szału nie ma i przyjeżdża fajnym autem z wysoki, przystojny chłopak daje kwiaty, zegarki. Zabiera na prawo i lewo na wczasy do restauracji i płaci.
@imajoke: Mam koleżankę taką solidną 7kę, która dużo porusza się po mieście. Dla niej to dość standardowe, że obcy facet podchodzi do niej i mówi "o boże, jaka pani piękna", albo dostaje wiadomości na FB czy IG "mijałem panią dzisiaj tu i tam... i potem jakies komplementy" (nie pytajcie jak ja znajduja, bo nie wiem). Jak poszla do nowej pracy, to od razu 3 gosci zaczelo pisac do niej. To takie