Wpis z mikrobloga

@Zhukov: jesteś głupi czy mam po prostu problemy z czytaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) powtarzam (zdania proste) by przeprowadzić wyszukanie tylko na frazę która zawiera "mask" musiałem się zalogować - reszta pierdół bez logowania
@inzynierBek: raczej komunikacja z innymi ludzmi ciebie przerasta. Nie musisz innych wyzywac kiedy ktos chce ci pomoc albo po prostu podpytac sie co moze byc glebiej. Ktos wyzej potwierdzil, ze nie ma tego problemu i jest duze prawdopodobienstwo, ze to problem po twojej stronie, ze ty cos zrobiles, ze musisz sie logowac, no ale lepiej #!$%@? wyzywac ludzi i wpadac w paranoje.
@Zhukov: nigdzie nie zaprzeczam że to zachowanie musi występować u wszystkich; najlepiej że z telefonu po VPN ustawionym na Niemcy też daje radę, ale po moim lokalnym ISP już nie - anyway jeśli boli cię serduszko iż jakiś random nazwał cię głupkiem w internecie to czas dorosnąć i nie przejmować się tym co mówią inni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trll: hmmm. nie wiem - a czy to coś miało udowodnić? w sensie czy gdzieś postawiłem tezę? hipotezę - dlatego użyłem słowa ciekawostka (odsyłam do słownika) - już już uspokój się z tym myśleniem stereotypowym - sugeruję za to założyć sobie folię aluminiową na jajka, bo narzekasz jak baba ( ͡° ͜ʖ ͡°)