Wpis z mikrobloga

Mirki, mam takie pytanko, a jeżeli odpowiedź będzie pozytywna, to prosiłbym o pomoc. przypomniałem sobie o SNL Polska (Saturday Night Live), które było emitowane na niestniejącej platformie Showmax. pytanie brzmi następująco - czy jest możliwość obejrzenia tego gdzieś w internecie? a jeżeli tak, to gdzie? (odcinek 1 został usunięty z YT. niestety wujek google nie pomógł i nie znalazłem nigdzie linku ): ). jeżeli któryś z Mirków posiada link do pierwszego odcinka, to byłbym wdzięczny za link. miłej nocki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
@xpszemew: jak został wyebany z yt to pewnie za prawa autorskie imo jak go z yt wybeali to pisz do fandomu na "prv" czacie może ci ktoś podrzuci. Z tym, że ostrożnie z otwieraniem jakichkolwiek nieznanych plików
  • Odpowiedz
  • 0
@SarahC: obstawiam, że usuneli, gdyż był skecz, który 'mógł urazić katolików' (swoją drogą, był zajebisty). dziękuję za odpowiedź i nadal mam nadzieję, że się znajdzie Mirasek z linkiem, który poratuje w potrzebie!
  • Odpowiedz
@xpszemew: od dawana się nie wywala z sieci kontentu obrażającego katolików, chyba że go #!$%@? promujesz na jakiś katolickich podjazdach to wtedy faktycznie mogą zayebać spam reportami. To już nie 2000
  • Odpowiedz
@xpszemew: znaczy chcesz to ci moge powklejać pierwsze lepsze linki gdzie obrażają "kk" a video dalej wiszą ale skończe gdzies tak w okolicach następnego roku
  • Odpowiedz
  • 1
@SarahC: mam nadzieję, że się nie kłócimy ;) po prostu było to pierwsze, co przyszło mi do głowy. oczywista sprawa, że mogę się mylić, ale nie ma co spekulować. potrzebuję tylko linku :D
  • Odpowiedz
@xpszemew: nie czemu? Ja mam trochę internetowy styl pisania, bo sobie w internecie siedzę (odkąd chorowałam, a chorować zaczełam w wieku 12 lat więc żargon internetowy motzno) ogólnie staram sie być miła ale dzisiaj sobota po robocie i chce się pośmiać na siłę i tak trochę kręce beke. Linku do twojego video niestety nie znam, bo tv polska to nie jest obszar moich zainteresowań. wejdz w sekcje komentarzy ktoś pewnie już
  • Odpowiedz