Wpis z mikrobloga

Witam. Przeglądam Wasze pomysły na wykreślanki podesłane na PW oraz pod komentarzami i znalazłem pomysł sprzed pół roku - wykreślanka banków, którą podesłał @farmaceut - zasady znacie; głosujecie na najgorszy bank! Do dzieła.
PS: Wybrane zostały najpopularniejsze banki, a do ankiety mogę dodać ich maksymalnie dziesięć.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Przeglądam Wasze pomysły na wykreślanki podesłane na PW oraz po...

źródło: comment_QFf5etgAO3uFVIgumhWWCZ0tM7cLDbfG.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszy bank

  • Millenium 3.6% (176)
  • PKO Bank Polski 12.4% (607)
  • Alior Bank 8.4% (410)
  • BNP Paribas 7.7% (376)
  • Santander 7.2% (350)
  • Bank Pekao 7.3% (357)
  • mBank 34.0% (1662)
  • Credit Agricole 7.8% (380)
  • Citi Handlowy 7.7% (378)
  • ING Bank Śląski 4.1% (199)

Oddanych głosów: 4895

  • 87
Nie wiem (serio) co się wam nie podoba w mBanku. Możecie mnie oświecić?
Odkąd pamiętam nigdy nie zapłaciłem żadnej prowizji, apka mobilna jest genialna, wszystko da się załatwić online.

Dla porównania PKO BANK POLSKI - często trzeba być osobiście (np. po to żeby nadplacić kredyt) i użerać sie w kolejce pełnej mocherow.
Jest do niego apka mobiona?

Pekao sa - tam trzeba chodzi co chwile do oddziału i to najlepiej tam, gdzie
@Jestem_Tutaj:

Odkąd pamiętam nigdy nie zapłaciłem żadnej prowizji, apka mobilna jest genialna, wszystko da się załatwić online.


@reaper1: chyba tylko jak jesteś gimbem płacącym wyłącznie za zakupy na allegro.. aplikacja jest skomplikowana, a wielu spraw nie da się załatwić online, w dodatku ogromna niekompetencja konsultantów

@Jestem_Tutaj: nie rozumiem tego, co napisałeś.
Najczęściej płacę telefonem, później blikiem. Czy to ma cokolwiek do rzeczy?