Wpis z mikrobloga

Witam. Przeglądam Wasze pomysły na wykreślanki podesłane na PW oraz pod komentarzami i znalazłem pomysł sprzed pół roku - wykreślanka banków, którą podesłał @farmaceut - zasady znacie; głosujecie na najgorszy bank! Do dzieła.
PS: Wybrane zostały najpopularniejsze banki, a do ankiety mogę dodać ich maksymalnie dziesięć.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
Pobierz oba-manigger - Witam. Przeglądam Wasze pomysły na wykreślanki podesłane na PW oraz po...
źródło: comment_QFf5etgAO3uFVIgumhWWCZ0tM7cLDbfG.jpg

Zagłosuj na najgorszy bank

  • Millenium 3.6% (176)
  • PKO Bank Polski 12.4% (607)
  • Alior Bank 8.4% (410)
  • BNP Paribas 7.7% (376)
  • Santander 7.2% (350)
  • Bank Pekao 7.3% (357)
  • mBank 34.0% (1662)
  • Credit Agricole 7.8% (380)
  • Citi Handlowy 7.7% (378)
  • ING Bank Śląski 4.1% (199)

Oddanych głosów: 4895

  • 87
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ale bym minusowała getin bank...

@jablkawmasle: a ja sobie do Getina przeniosłem główne konto i jestem bardzo zadowolony.

Generalnie to mam mBank, ING, BNP, do fuzji Raiffeisen, T-mobile, Alior Kantor, Nest Bank, Getin, Idea.

Miałem: Millennium, Santander i pewnie coś tam jeszcze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reaper1: mBank jest ok, #!$%@?ą mnie jedynie opłaty za kartę plus prowizję za wpłatomat inny, niż planet cash i ich oddziały. A mieszkam akurat w takiej dziurce, gdzie nic w/w w zasięgu innym, niż samochodem, nie ma. No i to, że coś im się zdupiło z profilem zaufanym i muszę go sobie ogarnąć w normalnym urzędzie. Poza tym naprawdę nie jest źle, nie są nahalni, nie wciskają gówna, oferują w sumie
@reaper1: ja zapłaciłam porządną opłatę 1 stycznia któregoś roku (chyba 20zł łącznie, choć oczywiście "konto w pełni darmowe" było przy podpisaniu umowy) i tak się skończyła moja współpraca z mbankiem, w ogóle korzystając z porównywarek chyba nigdy nie mieli ofert na szczycie rankingu. Jednak z całą pewnością jest popularny dzięki reklamie i łatwej dostępności placówek. Ludzie po prostu nie wiedzą, że to gówno/że są lepsze banki, bo ich to nie interesuje.