Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (agrestowy), 06:58:41, Niedziela, 27 października 2019. Imieniny: Iwony, Sabiny. Słońce wstało dziś o 06:37. Będzie oświecało nas 9 godzin i 46 minut, w zenicie znajdzie się o 11:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:23. Ciemna noc zapadnie o 17:42, ale gwiazd można wypatrywać od 17:00.

Promocje
- Darmowy weekend z grą Helldivers na Steamie - link
- Heavy Metal Machines Judge & Justice Pack DLC na Steama za darmo - link
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (agrestow...
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@micke: witam serdecznie. Nie lubię zmiany czasu, ale kurde, jakie fajne uczucie, gdy wstajesz przed budzikiem i jesteś nie tyle, że wyspany, tylko naprawdę wypoczęty. I to mimo, że położyłem się spać przed 2 w nocy, bo pilnowałem dziecka tak, aby mogła spać żona.
Do tego całe 0 pobudek w nocy, mimo tego, że w sumie latorośl jadł co godzinę, może nieco rzadziej. Piękna pogoda za oknem (no, chyba już po
@micke: @Pepek160: @Dziesion: @wynalazek_one: @kotke02: @slabehaslo: @buczubuczu: @TomTailor100 @sikorka2017 Codziennie jest nas tutaj coraz więcej, miło się taką ilość osób widzi. Wczoraj pisałem, że będzie to dobry dzień na pisanie inżynierki. Taaaa ehe XD Nic nie napisałem ale za to posprzątałem mieszkanie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)