Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bądź mną
- 17 lvl
- 162 cm wzrostu waga ok 100 kg
- Słaby social skill i nie umiem w relacje międzyludzkie
- Mały siusiacz coś koło 10 cm
- Niezdarność ruchowa, krzywy kręgosłup, płaskostopie, koślawość stóp i kolan
- Słaby słuch
- Wada wymowy (czasami się jąkam, a gdy za szybko mówię to zdarza mi się nie wypowiadać "r")
- Od roku choruję na depresję
- Mam zdiagnozowany zespół aspergera i jestem lekko upośledzony
- Otyłość
- Brzydkie zęby (w trakcie naprawy)
- Krótkie wędzidełko napletka (naprawione 9 miesięcy temu, ale dodaje, żeby było większe kombo)
- Polacki ryjec 2/10
- Byłem raz w internetowym związku z dziewczyną co też miała aspergera ale wyczuła we mnie #!$%@? i wskoczyła na bolca normikowi i bananowcowi, a mnie zostawiła i pobawiła się moimi uczuciami i destruktywnie wpłynęła na psychikę
- Raz byłem w szpitalu psychiatrycznym
- Mam szramy na przedramieniu
- Jestem sztywny i mam głos jak jakiś robot
- Chodziłem na siłownię był lekki postęp, ale załamałem się po pseudozwiązku przez co psychicznie do teraz nie mam na nic sił
- Biorę psychotropy, piję piwa, energetyki, a wszystko po to by moja egzystencja była znośna
- Astygmatyzm w lewym oku przez co noszę okulary i wyglądam na nerda i przegrywa
- Moje jedyne zainteresowania to gry i anime
- Onanizuję się patrząc na cycki dziewczynek 2d (chodzi o hentaje)
- Boję się wychodzić z domu
- Nie mam sił do niczego
- Natężone myśli samobójcze, codziennie czuję się jak gówno
- Zero pomocy od rodziców, znajomych, chodzę na terapie, do psychologa, raz na trzy miechy do psychiatry ale to mało daje
- Traumatyczna przeszłość, byłem w każdej szkole gnębiony, a to co mam w głowie zostanie ze mną do końca życia (awersja do życia w społeczeństwie, uraz do ludzi itd)
- Słucham elektronicznej muzyki
- Zerowe chęci do życia, ból egzystencjalny
- Jestem miernotą i nic nie potrafię
- Pierwszy seks pod koniec wakacji z napaloną starą raszplą poznaną na ogłaszamy24 za który zapłaciłem 100 zł
- Jestem dziwakiem
- Brak bliskości i miłości
- Nie zdałem do drugiej klasy w liceum przez mocną depresję i aspergera
- Planuję rzucić szkołę i mieć zakończoną edukację na etapie gimnazjum
- 2 razy były u mnie bagiety na chacie, bo pisałem w internetach, że chcę strzelić samobója przez co będę mieć kuratora
- Jestem słaby psychicznie
- Od niedawna wyjście na miasto jest dla mnie wyzwaniem (nawraca stan sprzed roku kiedy to zawsze gdy chodziłem tam gdzie tłumno to czułem się przytłoczony)
- Nie jestem biedny, ale też nie jestem bogaty ale bliżej mi do tego pierwszego
- Słaba pamięć od kilku lat i gorsza sprawność intelektualna
- Nie wiem co dalej robić, jak żyć i co zrobić żeby być szczęśliwym
- Jestem gównem
Co wy byście zrobili na moim miejscu? czy strzelenie samobója to jedyne rozwiązanie?
Btw kiedyś miałem konto na wykopie i miałem bordo oraz byłem dosyć popularny jak coś to ja @Saber9321
Jak ktoś chce zobaczyć mój ryjec to wpiszcie se saber9321 w google i grafika
#przegryw #nadprzegryw #asperger ##!$%@? #depresja #przemysleniazdupy #gorzkiezale #samobojstwo #problemypsychiczne #pytaniedoeksperta #pytaniedoniebieskichpaskow #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoprzegrywow #niepelnospawnosc #uposledzenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 22
OP: @Pangia Krócej się nie dało
@Meybah To nie jest zarzutka wpis w 100% poważny i na prawdę mam takie problemy od 2 lat? nieeee na wykopie jestem od roku, ale konto usunąłem a nowego mi się nie chce zakładać już.
@Thachi no widzisz ja jestem mega przegrywem stary :/
@superfps99 Poważnie mam 162 cm wzrostu a dokładniej 162,5 cm mam niskich rodziców, a za słabe geny mogę bardziej podziękować ojcu...
@AnonimoweMirkoWyznania:
- Polacki ryjec 2/10

Lol. Chyba nie. Wpisałam to sabercośtam w google. Zaraz każą ci spadać z tagu #przegryw za normicką twarz.
Serio, moim zdaniem jest co najmniej 6/10 - tym bardziej że robisz coś z zębami więc może być tylko lepiej
W wieku 17 lat każdy myśli, że #!$%@? wygląda. Jeden pryszcz to tragedia. Dla niektórych, w tym dla Ciebie to przez to najgorszy okres w życiu. Bardzo dużo
OP: @ciagleloginzajety wiesz doceniam Twoją próbę pocieszenia mnie, ale ja wiem, że mam polacki ryjec 2/10 ja sam najlepiej wiem jaki mam wygląd (kiedyś zrobiłem eksperyment założyłem konta na portalach randkowych i dałem swoje zdj i prawie, miałem bardzo mało par) to mówi samo za siebie, a tak btw to ja chyba mam gorszą mordę od przemcela.
Teraz do tego gościa co pisał z anonimowych. Beta mi się kojarzy z gościem
@AnonimoweMirkoWyznania: _Ma wygląd beta #!$%@?

Chłopak ma 17 lat i ma wyglądać jak chad? Za dużo neta chyba i amerykańskich filmów gdzie dorośli aktorzy grają licealistów i każdy jest 10/10

W mojej licealnej klasie było 4 chłopaków (od 4/10 do 6/10 wg mnie na tamte czasy). Każdy z nich gdy był w trzeciej klasie liceum miał jako takie powodzenie u pierwszoklasistek a najlepiej wyglądający miał gębę OPa. Wiadomo, że było to
OP: @superfps99
Nie, że mam Ci to za złe albo, że mnie to drażni, ale mordo chyba przedawkowałeś wykop. Wzrost przy depresji, aspergerze, upośledzeniu, niezdarności ruchowej i polackiej mordzie 2/10 to nic. Uwierz stary, że na świecie jest pełno niskich ruchaczy i wygląd nie jest czymś tak mega istotnym niektóre kobiety oceniają wartość faceta przez pryzmat wzrostu ale nie wszystkie tak robią. Możesz być niski, ale dzięki byciu dynamicznym i wysokim
OP: @ciagleloginzajety
Wtedy były inne czasy. To pokolenie inaczej szuka partnera życiowego lub partnerki tindery itd. Wygląd jest najważniejszy i to dzięki niemu zdobywa się zainteresowanie ze strony płci przeciwnej kiedyś ludzie inaczej myśleli.

Tak swoją drogą nie raz jak siedzę przed kompem, a rodzicom zdarza się głośniej porozmawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo jak mają ostrą wymianę zdań to zdarzy się usłyszeć jak moja mame walnie
@AnonimoweMirkoWyznania:
nwm mój ojciec jest przeciwieństwem mnie czyli jest zaradny i żywy oraz umie gadać z ludźmi jest pewny siebie i no jakoś żyje
Już któryś raz pada stwierdzenie, że to brak umiejętności socjalnych jest gwoździem do trumny. Spróbuj się w tej kwestii rozwinąć - to przecież nie jest coś czego nie można zmienić. Parę razy zrobisz z siebie idiotę, ale za parę lat co najwyżej wspomnisz głupie sytuacje z zażenowaniem.
168cm: Widzę, że nie jest lekko, ale świetnie, że chodzisz na terapię i starasz się coś robić. Ryja wcale nie masz wcale złego jak patrzę po google grafika, na jednym z nich nawet typowy licealny dynamiczniak bym powiedział na pierwszy rzut oka, a no i spoko ci w zaroście. Wzrost nie jest żadnym problemem, serio, dopiero jakoś po 21 latach na tym świecie, gdy więcej zacząłem czytać wykopu, dowiedziałem się, że