Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebuję pomocy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W październiku, wraz z koleżanką, wynajęliśmy sobie pokoje jednoosobowe w #gliwice . Całkiem fajne mieszkanie 5 pokojowe w centrum miasta. Dla nas super, bo blisko do pracy i na studia. Przed podpisaniem umowy właściciel powiedział nam, że w pokoju nr 1 jest szwedka lvl 29, w 5 jest para z ukrainy w naszym wieku, a pokój nr 3 w sumie stoi pusty, bo tylko na weekendy przyjeżdża dziewczyna, pomyśleliśmy, że pewnie na zjazdy uczelni tylko przyjeżdża.

No tylko okazało się, że właściciel nie do końca był z nami szczery. Pokój nr 3 jest pokojem pracowniczym dziewczyn z klubu ze striptizem xD Na szczęście, nie sprowadzają sobie żadnych gachów, bo to nie ten zawód, ale #!$%@? albo naćpane wracają o 3 w nocy, budząc wszystkich. Poza tym jest problem, bo mają #!$%@? na to mieszkanie, bo to nie one podpisały umowę, więc mają w dupie sprzątanie oraz palą w pokoju.

Szwedka okazała się alkoholiczką, ćpunem i złodziejem. xD A, ona ma dwa metry, taka trochę wikinżka xD Co tydzień jest u nas policja, bo coś #!$%@?ła albo komuś #!$%@?ła. Nie rzadko wraca w nocy, całkowicie #!$%@?, a potem pyta nas skąd się tu wzięła i gdzie są jej rzeczy. Zgubiła dwa telefony w ciągu tygodnia. xD Jeszcze pisała do właściciela, że to my ją okradamy xD

Para z Ukrainy jest spoko i trochę mi ich szkoda. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@?ą na strefie po 12 godzin, a potem muszą sprzątać po tych ćpunkach.

Żeby nie przedłużać, ostatnie akcje, które #!$%@?ły i które są chyba średnio legalne:
Szwedka wrodziła #!$%@? jak kłoda, rozebrała się do naga w korytarzu, zostawiając wszędzie swoje rzeczy, a następnie wysikała się NA ŚRODEK ŁAZIENKI nie myśląc o posprzątaniu tego. Ukraina musiała to posprzątać, bo chciała się umyć… My poszliśmy do znajomych, bo ja #!$%@?ę.

Striptizerka, #!$%@?ła wielką krechę, wyrzygała się do wanny, tak to zostawiła i poszła do pracy. Napisaliśmy do właściciela, ten do jej szefowej i naćpana wróciła i miała to posprzątać. Tylko to spłukała… Sami to musieliśmy umyć.

Szwedka wróciła do mieszkania w asystencie dwóch bagiet. Skuta i cała czerwona od gazu. Miała zapłacić 500 ziko mandatu za kradzież, ale miała tylko 20 zł. Striptizerka jej pomogła, bo chcieli ją brać na 48.

Nie chcemy mieszkać w chlewie z ćpunkami z dziurami w mózgu od mefedronu, alkoholiczkami i złodziejkami. Da się coś z tym zrobić? Jak ktoś miał podobną sytuację, bądź wiedzę w #prawo to podeślę umowę.

#pomocy #wynajem #narkotykizawszespoko

Obrazek to efekt, mojego szukania szwedki, żeby sprzątnęła swoje siki xD
mieszankaBiaukowa - Mireczki, potrzebuję pomocy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W październiku, wraz ...

źródło: comment_YmXtS8qkuxBEou7pLm3jxEQnK60tBNgt.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@mieszankaBiaukowa Myślałem, że na trójkącie a Ty w samym centrum xD Nie myślałeś o akademiku? Ten obok Mrowiska świetnie wyremontowany, wysoki standard - chyba Sezam. Nie wiem ile płacisz za pokój ale nawet jakby 500 to wolałbym dołożyć 200 i mieć spokój. Z wpisu wnioskuję, że na Polsl studiujesz więc nie powinno być problemu. Możesz wziąć dwójkę z koleżanką to wyjdzie taniej.
  • Odpowiedz