Wpis z mikrobloga

@victor89 na luzie, wczoraj zdjąłem ostatnie szwy po czwartej :D
Wszystkie rosły w bok, naciskały na inne zęby i nie wyszły na powierzchnię + jedna przetoka.
Nie jest źle, nie lubię tylko dwóch pierwszych dni, bo gorąco w twarz.
@victor89: miałam rok temu wyrywaną ósemkę. Dentysta skierował mnie do szpitala bo nie dał rady. Korzeń był poziomo i bardzo mocno siedział. W szpitalu ani przez moment nie czułam bólu. Po zabiegu, jak zeszło znieczulenie również. Troszkę pokrwawiło i tyle. Bólu zero. Oby u Ciebie też tak było. Trzymam kciuki :)
Niby zęby mądrości, a takie głupie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja juz jestem po chirurgicznym wycieciu obydwu na dole. #!$%@? rosły pod kątem 90 stopni.
Samo wyrywanie jest śmieszne bo na znieczuleniu nic nie czujesz tylko słyszysz jak Ci zęba rozłupują. Po 3 dniach juz jest spoko. Powodzenia
@victor89: miałem dwa tygodnie temu - postanowiła rosnąć poziomi ;d najgorszy jest dźwięk łamanego zęba (wyciągnięty w 3 kawałkach) no i gdy okazało się, że korzeń sięgał do nerwu twarzy i przy czyszczeniu mi go ruszała - wtedy myślałem, że się zesram xD. Niemniej po tygodniu już nic nie czułem, ot trzeba uważać na żarcie zalegające w dziurze po zębie.
Obles - @victor89: miałem dwa tygodnie temu - postanowiła rosnąć poziomi ;d najgorszy...

źródło: comment_b3ptUKRHPdgn5b4X0B61q29hiZHlG2Vz.jpg

Pobierz
@victor89: współczuję. Miałam usuwane dwie. Jedna to było 5 minut roboty, nic mi nie spuchło, nie musiałam brać niczego przeciwbólowego nawet, już drugiego dnia zapomniałam, że miałam w ogóle jakikolwiek zabieg. A druga... ło panie, pół godziny dłutowania, a potem drugie pół szycia, morda mi spuchła, bolało prawie tydzień (oczywiście z dnia na dzień mniej), potem jeszcze trzeba było szwy usunąć. Mam nadzieję, że pocieszyłam... XD
@victor89 w maju usuwałem dwie, dłużej chyba czekałem aż znieczulenie zacznie działać, bo samo wyrwanie go było jak łupanie orzecha, pyk pyk i po sprawie, zero bólu.

W moim przypadku nic nie było szyte, jedynie musiałem tę gazę często zagryzać i wymieniać oraz płukać eludrylem.

Ciekło przez parę dni -_-

Btw. Polecam kupić sobie irygator, po czyszczeniu i płukaniu zębów wydawało się, że nic już nie ma, a jednak w tych dołeczkach