Wpis z mikrobloga

@dzazzio powiedz prowadzisz jakiś dziennik z kosztami ile co cię kosztowało? I jak doświadczenie z budowlana masz bo myślę nad budową dla siebie domu ale też nie mam doświadczenia w tym wiec pytam jak to wygląda czy szukać ekipy czy jednak można samemu robić
  • Odpowiedz
  • 0
@Szaraban: wytłumacz mi jeszcze jedno, oczywiście jakbyś był tak łaskawy.
Lejąc zwykle fundamenty i wyprowadzając 0 z bloczków betonowych stosujesz izolacje pozioma (nawet kilka razy) później zastępujesz środek piachem (pospółka różnie to ludzie robia) i lejesz na to chudziaka. Wewnętrze połączenie bloczków z chudziakiem na piachu jest 0% szczelne? Czy może tak jak niedawno robiłem u typa trzeba papę termo na chudziaka dać i wywinąć do góry? Ale co da wywinięcie
  • Odpowiedz
  • 1
@zasadzka01: jeżeli nie masz dwóch lewych rąk i przynajmniej jedna sprawna półkule mózgu to do ogarnięcia na lajcie. Kwestia podejścia, tutaj jest jeszcze ratunek... tynk przykryje xD
  • Odpowiedz
@dzazzio: jeśli od razu nazywasz mnie znaFcą (fakt mam tylko kilka lat doświadczenia jako kierownik budowy) to nie będę się fatygował i pisał Ci dlaczego tak się robi. Miłej pracy. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz