Wpis z mikrobloga

Przypominam, że górnicy niedługo znów dostaną 13te i 14te pensje a większość z was nie. Dodatkowo mogą w wieku 50 lat przejść na emeryturę po 25 latach pracy. I to z tych 25 lat 10 ostatnich może spędzić przy biurku XD
Ciężka praca wiem. Bo inne to sama przyjemność.
#ciekawostki #praca #polska
Pobierz maszfajnedonice - Przypominam, że górnicy niedługo znów dostaną 13te i 14te pensje a ...
źródło: comment_7C8SjZ0SIINCXV5zYihwvCi5EIy6hi3X.jpg
  • 300
@masz_fajne_donice: Ludzie opanujcie się. Nie ma czegoś takiego jak 13 pensja. Byłem nie raz na "dole" i pewnie większość z was nie chciałaby tam pracować, w takich warunkach i zagrożeniach.
Zobaczcie reportaż jak Kossakowski był na kopalni. W miarę realnie przedstawione jak ta praca wygląda ( nie będę wspominał o Salecie, bo to było mega śmieszne jak wymiękł przy pracy na "dole". https://www.cda.pl/video/152985e9
Widać że robione pod publikę, taka sztuczna gadka.
@masz_fajne_donice: 13k brutto to zadna rewelacja. W dobrym korpo IT jest wiecej, do tego home office 2-3razy w tyg, premia roczna , samochod. Takze nie ma co zazdroscic tylko samemu zaczac odpowiednio zarabiac. Ja z IT do gornictwa bym sie nie przeniosl.
Ja na przykład prowadzę DG.


@abhagebhar: fajnie gdyby prywaciarze potrafili się tak zorganizować, żeby zastrajkować na obecne obciążenia, fiskalizm i biurokrację i przez 2 miesiące nie odprowadzać podatków.
To byłaby piękna terapia szokowa dla socjalistów, którzy nie rozumieją że ta grupa społeczna wypracowuje w kraju najwięcej.
Przy takiej skali protestu uderzającego w najczulszy punkt, Państwo nie byłoby w stanie nic zrobić i musiałoby ulec. Marzę o czymś takim.