Wpis z mikrobloga

#!$%@? nie mam Insta, ale bym chętnie napisała Vasylowi, że on #!$%@? a nie szczery byl. Obgadywał, wyzywał wyśmiewał a potem może 10 procent tego potrwafił powiedzieć w twarz. A nawet jeżeli coś sie mówi w twarz, mega #!$%@?, wrednego i po to by prowokować - to co to za honor takie mówienie w twarz? Honor to jest wtedy, gdy cała grupa jest przeciwko jednemu a ty do ostatniej chwili robisz wszystko by sie wszyscy godali. to jest honor faceta. A ty nie zrobiłeś nic. Null. Ktoś kiedyś powiedział: Warto być przyzwoitym. Może gdybyś miał czyste sumienie, to byś nawet tego nie komentował. Ale nie masz. Jak cala ekipa BB2
#bigbrother
  • 12
przeczytaj jeszcze raz co napisałam i zastanów się nad swoją odpowiedzią - jak już mnie #!$%@? to przynajmniej czytaj ze zrozumieniem - chodzi o to że nawet jak napiszesz na jego Insta i zdarzy się że on przeczyta to i tak nic kur..a nie zrozumie - dotarło? X #!$%@? D?
@Bigbrother: Człowiek myślał- błądzą, wyjda z programu to zrozumieja albo beda udawac ze ogarneli, uderzą sie w pierś - a tu nie - zatwardziale trwają w swej głupocie i nienawiści i jeszcze próbują nawrócić całą publikę na swoje myślenie. Co za świat, co za ludzie. Tego sie nie da juz na żadną logike przełożyć.