Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, jako iż dopadł mnie kryzys i po spojrzeniu na swój stan konta pomyślałem "o cholera, ile ja wydaje?" (wiadomo na co idzie sporo kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to chciałbym spróbować odlać troszkę z moich flakoników.
Generalnie to jeszcze nie przyszły mi szkiełka (będą jutro/w środę), ale chciałbym zobaczyć czy ktoś wstępnie będzie zainteresowany.

W razie zainteresowania prosiłbym o wiadomość priv, tu może być delikatnie za duży syf, a ja chciałbym sobie ewentualnie wszystko ładnie w excelu ogarnąć.
Odlewam od 10 ml (szkiełka zamówiłem póki co 10 i 30 ml, jakby ktoś chciał np całe 50 to mogę ogarnąć większe szkiełko, nie ma problemu). Flakony zostają u mnie.

A więc:
Nazwa - EDT/EDP - Ile mam do odlania - cena [zl/ml]
Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition - EDP - 50 ml - 3 zł/ml (ostatnio były w notino po 186 zł/60 ml, nie chcę się znów bawić z notino w odsyłanie, więc mogę rozebrać)
Al Haramain Amber Oud Gold Edition - EDP - 50 ml - 3 zł/ml
Jean Paul Gaultier Le Male - EDT - 50 ml - 1,5 zł/ml
Moschino Uomo? - EDT - 50 - 0,6 zł/ml
Adnan B. Ambre Noir - EDT - 50 - 0,9 zł/ml
Dior Eau Sauvage - EDT - 50 - 1,8 zł/ml
Cyrus Writer- EDT - 50 - 0,7 zł/ml
Jacques Bogart One Man Show Ruby Edition - EDT - 70 - 0,6 zł/ml
Boucheron Jaipur Homme - EDP - 70 - 1 zł/ml

Dodatkowo mam też takie dekanty, które dostałem od Mireczków i mi średnio podeszły, więc mogę sprzedać również. W tym przypadku jednak podają ilość przybliżoną, bo ilość będzie pomniejszona o 1 lub 2 psiknięcia, nie więcej. Od ceny za jaką zakupiłem po prostu odjąłem te 2 zł, żebyście nie byli stratni.

Nazwa - Ilość ml w dekancie - cena za dekant (szkiełko w cenie)
Serge Lutens Chergui - ~5ml - 23 zł
Prada L'Homme - ~5ml - 10 zł
FRANCIS KURKDJIAN Baccarat Rouge 540 - ~5ml - 27 zł
Yves Saint Laurent Y- ~10 ml - 23 zł

Szkiełko 3 zł
Paczkomat 13 zł, możliwy odbiór osobisty w weekend (pt-nd) w Warszawie, do dogadania gdzie konkretnie.

Zaznaczam, że to dopiero rozeznanie i że nie mam jeszcze szkiełek + to moja pierwsza rozbiórka, więc nie będzie jakoś mega szybko bo chcę to zrobić dokładnie, żeby wszyscy byli zadowoleni.

#perfumy #rozbiorka
  • 23
@Wrilan: nie będę najprawdopodobniej wcześniej w WWA, stąd ten przyszły tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba że Ci się spieszy mocno? dorzuć jeszcze 20 uomo i zgadamy się, w przyszły wtorek i środę będę na bank
via Android
  • 0
Jutro wrzucę to po kolei do excela i dam wam znać, zawsze mogę odlać z tego co mi zostanie z adnana np :D ogarniemy jutro
Wszystkich was sobie pospisywałem, będę się odzywał do Was jutro z konkretami. Jak coś to Ambre Noir się skończył, 70 ml poszłooo (planowałem rozlać 50 xD)