Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Dziś zagrywa wam Toto, 07:00:04, Środa, 27 listopada 2019. Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma. Słońce podniesie się dziś o 07:37. Świecić będzie 7 godzin i 54 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:34 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:31. Ciemna noc zapadnie o 16:58, ale gwiazd można wypatrywać od 16:13.

Czołem! Wczoraj wbiłem 30 lvl, z tej okazji mam dla was małe #rozdajo #giveaway 3 osoby mają szansę zgarnąć zestaw kubek + torba #contentnadzis - Co trzeba zrobić aby wziąć udział w losowaniu?

1. W dniu losowania czyli dzisiejszym znajdować się na liście wołanych osób, lub zapisać się jeśli jeszcze na niej nie jesteś (tam poniżej link do zapisów), (spokojnie jeśli wam się nie podoba to powiadomienia co rano dostawać będziecie tylko przez tydzień).

2. Zaplusować dzisiejszy (czyli ten) wpis #contentnadzis

3. Napisać w komentarzu pod tym postem jak mija/minął Ci dzisiejszy poranek/dzień (najpóźniej dziś do północy)

4. Wstać jutro rano aby zobaczyć kto został wylosowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

FAQ:





Ps. Osoby wylosowane zostaną zobowiazane do pochwalenia się otrzymanymi rzeczami na wykopku!

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?

micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 63
  • Odpowiedz
Dzień dobry, dziś już środa więc do weekendu nie daleko. Pobudka była ciężka, ale jakoś udało się wstać. - teraz jeszcze tylko kawusia i można działać. Miłego dnia wszystkim :D
  • Odpowiedz
dzień dobry, do weekendu dwa dni, damy radę. porankiem wypiłam brzoskwiniową herbatkę, polecam wszystkim, coby oderwać tą kawową rutynę. jest stabilnie
  • Odpowiedz