Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Dziś zagrywa wam Toto, 07:00:04, Środa, 27 listopada 2019. Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma. Słońce podniesie się dziś o 07:37. Świecić będzie 7 godzin i 54 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:34 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:31. Ciemna noc zapadnie o 16:58, ale gwiazd można wypatrywać od 16:13.

Czołem! Wczoraj wbiłem 30 lvl, z tej okazji mam dla was małe #rozdajo #giveaway 3 osoby mają szansę zgarnąć zestaw kubek + torba #contentnadzis - Co trzeba zrobić aby wziąć udział w losowaniu?

1. W dniu losowania czyli dzisiejszym znajdować się na liście wołanych osób, lub zapisać się jeśli jeszcze na niej nie jesteś (tam poniżej link do zapisów), (spokojnie jeśli wam się nie podoba to powiadomienia co rano dostawać będziecie tylko przez tydzień).

2. Zaplusować dzisiejszy (czyli ten) wpis #contentnadzis

3. Napisać w komentarzu pod tym postem jak mija/minął Ci dzisiejszy poranek/dzień (najpóźniej dziś do północy)

4. Wstać jutro rano aby zobaczyć kto został wylosowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

FAQ:





Ps. Osoby wylosowane zostaną zobowiazane do pochwalenia się otrzymanymi rzeczami na wykopku!

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?

micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 63
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@micke: @wyinwidualizowany: @FKSSM: @karuzelpl: @wynalazek_one: @toodrunktofuck: @Formbi: @kowcio11: @Nockphas: @aplered: @Poolaq: @homelessbieber: @Rudalke: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Sqbfd: @radziuxd: @To-masz: @Kalmuk32: @TomTailor100 @buczubuczu @Sikorka2017 @Pjotsze Cześć wszystkim, weekend coraz bliżej więc humor gitowa. Na nogach od 5:20 i znowu na zajęciach do 20 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dodatkowo dzisiaj znowu prezentacja więc stresik
  • Odpowiedz
  • 6
Dzień dobry, wstałem ale jakim kosztem ( ͡° ʖ̯ ͡°) cały dzień przed nami więc czas się zabrać do roboty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@micke: wyrwany ząb, środki przeciwbólowe, w robocie, kisiel na śniadanie, będę cały dzień głodny a wygrane rozdajo nie poprawi humoru. Poprostu chcę się pożalić xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@micke: Witam wszystkich! Dzis znow nie wolam kazdego, bo ciezko mi to na tel ogarnac.
Wrzucam cos mocniejszego niz zwykle, bo wczoraj widzialem ten zespol na zywo, a w poniedzialek mialem wywiady z tymi muzykami.
Oto nowa Sepultura :-)
A dzis, poza wczesna pobudka i szybkim sniadaniem, czekaja mnie dwa loty i podroz pociagiem. To bedzie dlugi dzien.
Pjotsze - @micke: Witam wszystkich! Dzis znow nie wolam kazdego, bo ciezko mi to na t...
  • Odpowiedz
@micke: Cześć i czołgiem! Fajnie widzieć tu tyle osób (ʘʘ)
U mnie raczej nic nowego, wczorajszy dzień minął bez większych komplikacji, oby dzisiaj też nie było żadnych problemów. Miłego dnia kochani :D
  • Odpowiedz
To ja dzisiaj tak późno a tu takie fanty (ʘʘ) dzień dobry, poranek chłodny 2 stopnie No i oczywiście w pracy( ͡º ͜ʖ͡º) miłego i pogodnego dnia.
  • Odpowiedz
Na szczęście dzisiaj mogłem sobie pospać, wstałem o 9. Śniadanko i do nauki. Ale dzień pozytywnie zaczęty od tego przyjemnego posta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Doberek Wszystkim. Zaraz grudzień, 7 rano, a ja ciągle w wiosennej kurtce pakuje się do auta. Oby taka pogoda (albo cieplejsza) utrzymała się do 20 grudnia. Potem poproszę na 2 tygodnie duuużo śniegu, coby z dzieciakami na sankach pośmigać, i od stycznia z dnia na dzień coraz cieplej. Ewentualnie na ferie może posypać, żeby dzieciaki mogły się wyszaleć, ale nie za długo. ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@arti040: Pozdrawiam z innego Mca :D

@micke: Wstałem rano, nie chciało mi się robić śniadania, a że dziś do pracy na 10 to postanowiłem zawitać do Maka na moje standardowe, ulubione śniadanko - kawka, tost z pieczarkami i muffin farmerski. Od razu lepszy humorek :) Teraz tylko do 14 i do domu, zrobić jakiś dobry obiad dla rodzinki. Tą fasolką zrobiłeś smaka, ale ja chyba dziś pójdę w meksyk ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@micke: Wszystkiego najlepszego!
Mi dzisiaj poranek mija na nudnym 3h wykładzie.
Ale za to później już wolne :D
  • Odpowiedz