Wpis z mikrobloga

Chciałem dzisiaj oddać krew. Przy wypełnianiu ankiety jest pytanie o listę krajów, w których się było w okresie ostatnich 6-ciu miesięcy. Jako, że niedawno byłem w Kazachstanie, wpisałem ten kraj na listę. Wczesniej oczywiście się upewniłem czy nie ma okresu karencji dla tego kraju- Nie było.
Rejestracja poszła gładko, następnie lekarz zaczął sprawdzać Kazachstan pod kątem wykluczeń, nic nie było, ale lekarz stwierdził, że

Kazachstan to część Rosji xD

w związku z tym dostałem bana na 6 miesięcy za pobyt w Rosji, w której nigdy nie byłem. Tłumaczenie, że Kazachstan to nie Rosja nie dało rezultatu. Można się od tego odwołać?
#krwiodawstwo
  • 55
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@880825: dlatego jak uważasz że wszystko jest ok to zaznaczasz tam wszystko wzorowo. Oni i tak to przecież badają później więc najgorsze co się może stać to zmarnowanie państwowego hajsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@880825: Mieszkałem w Filipinach i ugryzł mnie komar ... no i komar zaraził mnie chorobą "DENGA" chcąc oddać krew jakiś czas po powrocie zaznaczyłem, że byłem w w kilku krajach w tamtym regionie i podczas rozmowy z lekarką powiedziałem o dendze. Ta zawołała starszą lekarkę, doszło do dyskusji, obdzwoniły kilku lekarzy, aby sprawdzić przeciwwskazania itp, ale wyszło, że jest ok i oddałem krew ¯\_(ツ)_/¯ jakiś czas później chciałem oddać krew w
Ja mialem taka akcje jak wrocilem z Korfu. Ale moja lekarka byla bardziej ogarnieta i rozroznia ze wyspa to nie kontynent na ktorym panowalo jakies #!$%@?