Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Tyraxor: co nie zmienia faktu ze noz jest o wiele tanszy od broni wiec jego dostepnosc jest wieksza ale co z tego i tak nozami glownie posluguja sie muzulmanie mimo zakazu rzadu brytyjskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I przy okazji warto zauważyć, że napastnik w dupie miał zakaz posiadania noży ¯_(ツ)_/¯


@beconase: i przy okazji warto zauwazyc ze napastnik pewnie wolalby jakis karabinek jak ze strzelanin w szkolach w USA, ale z jakiegos powodu wybral noz... ciekawe z jakiego.
  • Odpowiedz
@Tyraxor: pierwsze słyszę żeby w stanach było dużo zamachów terrorystycznych. Tam są strzelaniny najczęściej na tle problemów psychicznych. Była próba zamachu terrorystycznego w Texasie ale niedoszli sprawcy zostali zastrzeleni przed wejściem do lokalu, gdzie chcieli urządzić rzeź. ¯_(ツ)_/¯


@L3stko: tylko od początku tego roku w stanach w masowych strzelaninach zginęło 466 osób. w dupę wsadź sobie te korwinowskie farmazony.
  • Odpowiedz
@Tyraxor: terroryści z Paryża jakoś słabo się przejmowali zakazem posiadania broni i przez kilka godzin biegali sobie wesoło z ak47 po mieście i strzelali do ludzi. To samo ci z kocertu w klubie.
  • Odpowiedz
@Tyraxor: Typowe myślenie dzbanów, którzy jedyną broń widzieli w GTA. "Łatwiejszy dostęp do broni dla obywateli? Na pewno każdy przestępca będzie również miał łatwiej" tak jakby teraz nie mieli łatwiej w porównaniu do zwykłego szaraczka.

Gnijcie
  • Odpowiedz
@UberKatze:
Taka ciekawostka - ISIS po tym zamachu strollowało Francję nagrywając naszid "Ma Vengeance", którego fragment leci mniej więcej tak:
"Mój kałasz jest nabity
a cywile (francuscy) są nieuzbrojeni (desarmees)
Likwidujemy Francuzów - podziękujcie za to Vallsowi (Ministrowi Spraw Wewnętrznych)"
Bez problemu do znalezienia w mp3
  • Odpowiedz
@Tyraxor: wydaje mi sie ze nie masz racji. Terrorysci nie stosuja sie do prawa. Czy zakaz broni jest czy nie ... jesli bedzie chcial to sobie ja zorganizuje tak samo jak materialy wybuchowe. Bo widzisz nikt nie chce zeby rowniez materialy byly legalne tylko bron po to zeby normalny czlowiek mial szanse bronic sie z dystansu. W starciu z nozownikiem jedynie bron ma szanse cie ochronic.

Na chwile obecna sytuacja wyglada
  • Odpowiedz
@obiektywny_: nie żebym był przeciwnikiem prawa do osobistej obrony, ale w sytuacji 1:1 z nożownikiem w odległości kilku metrów nie masz szans na wystarczająco szybkie wyciągnięcie poprawnie schowanej i zabezpieczonej broni palnej. Chyba, że jesteś komandosem GROM czy kimś tego rodzaju.
  • Odpowiedz
@broczapa: Masz racje... gdy przeciwnik na ciebie idzie to malo kto bedzie w stanie zareagowac w odpowiednim czasie. Jednak takie pozwolenie bedzie mialo plusy:
- przy utrzymaniu dystansu bedziesz mial realna szanse na obrone, wogole bedziesz miec szanse bo jakie masz teraz ? Bez broni ? zawsze jestes na przegranej pozycji.
- Po pewnym czasie zmieni sie swiadomosc przestepcow - gdyby przechodnie mieli bron nie robilo by to z nich latwego
  • Odpowiedz
@Kedlov: to też dlatego napisałem na wstępie, że nie jestem przecwinikiem. Natomiast paradoksalnie w tej konkretnej sytuacji kieł narwala okazał się lepszym narzędziem samoobrony niż 9mm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@broczapa: o właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż teoretycznie jakby tak się uczepić to kieł narwala jest długi i ciężko go dobyć i się bronić, to jak gdy ktoś w XVII wieku miał pikę a ktoś skrócił dystans to nagle przewagę miał ten drugi z krótszą bronią. Wait, skąd on w ogóle miał kieł narwala? xD
  • Odpowiedz