Wpis z mikrobloga

@mroz3: Racja. Szczytnicka jest bardzo zaniedbana, a szkoda, bo jest to dobry łącznik pomiędzy Grunwaldem, a Katedrą, więc warto by było zainwestować w renowacje. Sam budynek według mnie spoko. Jest to jakiś rodzaj świeżości i nowoczesności w tym zakątku Wrocławia ;)
@Domciu: @mroz3: Ani to ładne, ani brzydkie. Szczególnie przy bryle budynku który na tym zdjęciu jest za nim. Akurat mnie tam bardziej rozwala jak zaniedbane są te kamienice. Chodnik to też dramat. Jak sie idzie na Makaron w Ragu to można sobie nogi połamać. To samo wycieczka do Cybermachiny.
@mroz3: jestem prostokatem, moj prostokatny mozg ma prostokatne mysli, gdy prostokatnym tramwajem jade do prostokatnego budynku o prostokatnych oknach. Tam patrze w prostokaty na prostokatnych ekranach i czasem gdy patrze przez prostokatne szyby na prostokatny swiat, moje prostokatne mysli dryfuja ku trojkatom. Zaraz jednak rownie prostokatny szef, prostuje mi katy, a ja spelniony do kwadratu jade do domu by lampic sie w prostokaty ekrany i zalec na prostokatnym lozku.
Bo prostokaty
@mroz3 tylko gdzie to zielone budownictwo ja się pytam? Energooszczędne, a co za tym idzie z pewnością, ale zielone? Bo walą w uja jak większość i jak mają zostawić na działce powiedzmy 20% roślin to walą jakieś śmieszne porosty na dachu i zadowoleni.

BTW w centrum południe też mają zajebistą termoizolację. Na dworze +3 w budynku dalej ok. 0 xD
@mroz3: @Viking-: Jeśli chodzi o izolację to naprawdę jest dobra, ale jeśli chodzi o rozmieszczenie nawiewów i działalnie klimy to już trochę gorzej. Najzimniej jest pod oknami, nawet w upalne lato, więc trzeba w czymś na długi rękaw siedzieć